poniedziałek , 25 Marzec 2019
Home » Aktualności » Zarząd BUK-u rozdał karty.

Zarząd BUK-u rozdał karty.

lks_bukZarząd klubu LKS ,,BUK” Rudy informuje, że wszelkie ustalenia ,,klubowego porządku” dobiegły końca, a zarząd klubu wykonał kilka roszad związanych z obsadą trenerską poszczególnych grup wiekowych. Tak więc po udanym wprowadzeniu się do drużyny, seniorów  przez co najmniej kolejną rundę prowadzić tą grupę będzie Pan Jacek Rudzki. W szeregach juniorów i trampkarzy na stanowisku trenera doszło do zmian.

Ze względów prywatnych z prowadzenia zespołu juniorów zrezygnował Michał Wilczek wieloletni zawodnik, a także trener drużyn młodzieżowych. Za jego ambicję i walkę na boisku, a także poświęcony czas i bardzo duży wkład w szkolenie młodzieży serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że to tylko chwilowa rozłąka Wila z rudzkim klubem!

Miejsce Michała zajmie jego imiennik czyli Michał Żyła, który zaliczył “awans” z drużyny trampkarzy, którą prowadził w poprzednim sezonie z Szymonem Kalembą.

Zarząd BUK-u postanowił także, że po kilku latach pracy z drużyną trampkarzy zrezygnuje z usług trenerskich wcześniej wspomnianego Szymona Kalemby, któremu także z tego miejsca pragniemy podziękować za cały wkład pracy z rudzką młodzieżą! Jego zastępcą został bramkarz pierwszego zespołu także imiennik poprzednika czyli Szymon Oczko.

Na zakończenie witamy na pokładzie trenerskim napastnika rudzkiego zespołu – Piotrka Bębenka, który zobligował się do prowadzenia drużyn Żaków oraz Orlików.

Panowie trenerzy życzymy wiele sukcesów w nadchodzącym sezonie, oby Wasza pasja i umiejętności trenerskie się rozwijały, a rudzki klub wraz z całą społecznością mogli przyglądać się Waszej pracy z dumą i zadowoleniem, a opuszczającym trenerskie szeregi rudzkiego klubu jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Redakcja