wtorek , 14 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny do rudzkiej szkoły

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny do rudzkiej szkoły

mikolaj 1Naprawdę do świąt jest już bardzo blisko. Widać to po coraz częściej organizowanych jarmarkach świątecznych, spotkaniach opłatkowych i kolacji wigilijny. Są to piękne zwyczaje okresu Adwentu. Pozwalają one przeżyć nam ten okres głębiej z pożytkiem dla wielu mieszkańców naszej miejscowości i różnych środowisk. Tradycją stało się również organizowanie Kiermaszu Świątecznego w rudzkiej szkole ZSO.

To wydarzenie będzie miało miejsce już dzisiaj w niedzielę 13 grudnia br. Serdecznie zapraszamy do udziału. Na gości czeka atrakcyjny program i wiele niespodzianek. Warto i Tm razem być.

Rada Rodziców, Samorząd Szkolny oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudach serdecznie zapraszają na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w nowej hali gimnastycznej szkoły  w niedzielę 13 grudnia 2015 r. w godzinach od 10.00 do godz. 18.00.

Handel świąteczny i poczęstunek odbędzie się na nowej hali.

W czasie kiermaszu będzie możliwość nabycia kartek świątecznych, ozdób świątecznych oraz choinkowych. Smaczne ciasto, aromatyczna kawa i tradycyjny grzaniec przybliżą nam atmosferę nadchodzących Świąt.  Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele charytatywne ? samorząd uczniowski przygotuje paczki świąteczne dla chorych uczniów naszej szkoły oraz dla osób samotnych i chorych mieszkających w naszej Parafii. Rodzice, którzy zadeklarowali chęć upieczenia ciasta, proszeni są o dostarczenie ciasta w niedzielę od godziny 9.00. Organizatorzy proszą o nie krojenie ciast. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego wspólnego przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie szczegóły jutrzejszego wydarzenia znajdziecie Państwo na poniższym plakacie.                  Redakcja

 kiermasz szkoła ZSO