środa , 19 Czerwiec 2019
Home » Aktualności » Z 2:0 BUK wyprowadził wynik na 2:3. Wielki szacun panowie!

Z 2:0 BUK wyprowadził wynik na 2:3. Wielki szacun panowie!

lks_bukW sobotnie południe zawodnicy BUK-u rozgrywali swoje kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Lyskach. Rywal w ligowej tabeli nie plasuje się specjalnie wysoko. Jednak realia boiskowe okazały się zgoła inne niż wskazywało na to miejsce w tabeli. I tak już po 30 minutach gry gospodarze z Lysek prowadzili 2:0! I przy takim wyniku nasz zespół znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Nasz zespół nie złożył jednak ,,broni” i ruszył do odrabiania strat.

Sygnał do odrabiania strat dał w 45 minucie środkowy obrońca BUK-u – Patryk Hamiga, który świetnie odnalazł się w pod bramkowym i w zamieszaniu podbramkowym umieścił piłkę w siatce. Na przerwę zawodnicy schodzili więc z wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

Druga połowa meczu rozpoczęła się od szybkich ataków zawodników BUK-u, zaś zawodnicy Lysek zmuszeni byli ograniczyć się do kontr.

W 60 minucie po świetnym dośrodkowaniu akcje zamykał Patryk Oczko i mocnym strzałem pod poprzeczkę wyrównał stan meczu na 2:2.

Dalej gra toczyła się chaotycznie, mnóstwo niedokładnych podań i strat. I wreszcie w 85 minucie po akcji prawą stroną i znakomitym podaniu Procka, Tomasz Bok sprytnym strzałem po ziemi wyprowadził BUK na prowadzenie, którego zawodnicy trenera Rudzkiego nie oddali do końca meczu.

*** LKS Lyski 2:3 LKS ,,Buk” Rudy

    Bramki:

    ⚽ Patryk Hamiga

    ⚽ Patryk Oczko

    ⚽ Tomasz Bok

*** Skład BUK-u: Morgała – Harnasz (55′ Swoboda), Bębenek A. (K)(87′ Piontek K.), Hamiga P. (46′ Hoinza), Okulicki – Procek, Wanglorz, Bok T., Oczko P. (70′ Radler) – Jendryka, Tworuszka A.

*** Ławka rezerwowa: Oczko Sz., Uwara, Duda D.

Redakcja