środa , 21 Październik 2020
Home » Aktualności » Z 0:2 na 3:2, fatalny start BUK-u do rundy wiosennej!

Z 0:2 na 3:2, fatalny start BUK-u do rundy wiosennej!

wynikiW sobotnie popołudnie rozpoczęła się piłkarska wiosna na raciborskich boiskach. Rozpoczął rozgrywki również rudzki BUK, który w Pszowie mierzył się z tamtejszym Górnikiem. Patrząc na końcowy wynik możemy mówić tylko o rozczarowaniu i jakby nie było przykrej niespodziance. Niestety start do piłkarskiej wiosny nie udał się.

Pierwsza połowa meczu to wymiana ciosów i zapoznania się drużyn ze sobą. Do przerwy obaj bramkarze zachowali czyste konta, więc wynik wskazywał 0:0.

Po zmianie stron do szybkich ataków ruszyli zawodnicy BUK-u. Jak się okazało trener Rudzki miał nosa wpuszczając na boisko Pawła Swobodę, który w 50 minucie rozpoczął strzelanie na boisku w Pszowie, niespełna 10 minut później, Swoboda pokonał bramkarza po raz drugi. I wynik brzmiał obiecująco 0:2 dla BUK-u. Niestety było to ostatnie świętowanie w tym meczu, w 70 minucie, wszystko runęło niczym domek z kart. Po zamieszaniu w polu karnym gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, 4 minuty później z rzutu karnego bramkę dając remis, a w 80 minucie po szybkim wznowieniu gry świętowali bramkę dająca prowadzenie.

*** Górnik Pszów 3:2 LKS ,,BUK” Rudy

Bramki: 2 x Paweł Swoboda.