poniedziałek , 25 Marzec 2019
Home » Aktualności » Wyniki przedświątecznego grania.

Wyniki przedświątecznego grania.

Wielu z nas czyniło ostatnie świąteczne przygotowania, gdy piłkarze w lokalnych ligach wybiegali na boisko by walczyć o ligowe wiosenne punkty. W naszych zapowiedziach na zbliżającą się kolejkę staraliśmy się być bardzo ostrożni w naszych rozważaniach. Tym razem jednak udało nam się przewidzieć  w 100 % zdobywców ligowych punktów. Nawet w przypadku bardzo trudnego pojedynku jakim był mecz BUK-u z KS Kornowac ( zajmował III miejsce w tabeli ) czuliśmy, że może dojść do miłej dla nas niespodzianki. I tak się stało. 4 nasze drużyny w swoich meczach osiągnęły: 3 zwycięstwa i 1 porażkę. Przy czym jeden mecz Jankowic i Stali był meczem derbowym. Po takich zdobyczach punktowych – Stal wskoczyła na pozycję lidera Serie ,,A”, BUK bardzo mocno wzbogacił stan punktowy i mocno okupuje XI pozycję w tabeli. Podobnie Koziołki zrobiły bardzo znaczny krok w górę tabeli zdobywając komplet punktów. W ten sposób drużyna zza miedzy zajmuje w Serie ,,B” IX miejsce. Najgorzej wygląda sytuacja LKS-u z Jankowic. Kolejna porażka tej drużyny nie pozwoliła uciec z ostatniej pozycji. Ten fakt musi mocno niepokoić włodarzy klubu i kibiców.

W tych 3 meczach nasze drużyny zdobyły 9 bramek, straciły natomiast 4.

^^^ Klasa ,,A”:

*** LKS ,,BUK” Rudy         2-0     KS Kornowac

 

^^^ Klasa ,,B”:

*** LKS Ruda Kozielska     2-0     Odra Nieboczowy

*** LKS Jankowice  1-4     KS Kuźnia Raciborska.

Redakcja