poniedziałek , 24 Czerwiec 2019
Home » Aktualności » Wychowankowie MOW-u ,,kontra” policjanci.

Wychowankowie MOW-u ,,kontra” policjanci.

W rudzkim Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym odbyło się kolejne spektakularne wydarzenie z udziałem tamtejszych wychowanków. Otóż w miniony poniedziałek 1 października br. w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Rudach odbył się towarzyski turniej piłki nożnej z okazji “Dnia Chłopaka”. W rywalizacji udział wzięli policjanci z kuźniańskiego komisariatu oraz wychowankowie rudzkiego ośrodka. Jak zakończyła się rywalizacja czytaj poniżej.

Głównym celem zawodów była popularyzacja sportu wśród młodzieży oraz integracja środowiska służb mundurowych z wychowankami MOW w Rudach. Policjanci biorąc udział w turnieju, chcieli w ten sposób pokazać, że sport jednoczy i kreuje dobre postawy w życiu codziennym.

Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się właśnie stróże prawa z Kuźni.

Gościem honorowym turnieju był Komendant Komisariatu w Kuźni, który również wziął czynny udział w zawodach. Całości imprezy towarzyszyła świetna zabawa.

INFO: KPP Racibórz.

Redakcja

*** Zdjęcia patrz:

http://www.raciborz.slaska.policja.gov.pl/k20/informacje/wiadomosci/243931,Kuznianscy-policjanci-zajeli-I-miejsce-w-towarzyskim-turnieju-pilki-noznej-w-MOW.html