czwartek , 25 Kwiecień 2019
Home » Aktualności » Wszystkie lampiony roratnie są piękne.

Wszystkie lampiony roratnie są piękne.

Zakończył się konkurs na najpiękniejszy lampion roratni w naszej Parafii. Wyniki tego konkursu ogłoszone zostały w minioną niedzielę – I Niedzielę Adwentu po popołudniowych nieszporach. Wcześniej jednak każdy z nas mógł obejrzeć ,,żniwo” konkursu w kaplicy kościelnej. Patrząc na efekty pracy dzieci i ….. rodziców, tudzież innych osób. dzisiaj my możemy ogłosić nasz redakcyjny werdykt – otóż dla nas wygrali wszyscy. Wszystkie bowiem lampiony mają swój urok, są piękne i wiele trzeba było się napracować by je wykonać. Dziękujemy i gratulujemy.

Zdjęcia lampionów można obejrzeć na stronie internetowej naszej Parafii:

http://rudy-parafia.pl/rozstrzygniecie-konkursu-lampion-roratni

Redakcja