piątek , 17 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Wędkarze z Nędzy zapraszają na targi.

Wędkarze z Nędzy zapraszają na targi.

III Targi Wędkarstwa pod patronatem Wójt Gminy Nędza oraz Starosty Raciborskiego odbędą się 5 marca 2017 r. Wędkarze powinni wpisać tę datę do kalendarza, bo to wydarzenie dobrze przygotowujące do nowego sezonu.

– Łowisz? Na targach wędkarstwa w Nędzy kupisz, co trzeba – zaprasza Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego “Babiczok” z Nędzy.

Odwiedzający dwie poprzednie edycje bardzo wydarzenie chwalili. Że spory wybór i że blisko, bo wcześniej na podobne targi trzeba było jeździć aż do Zabrza.

Na targach można będzie znaleźć wszystko to, czego wędkarz potrzebuje nad wodą – od sprzętu, przez przynęty po wędkarskie siedziska, odzież czy namioty. Impreza będzie połączona z giełdą sprzętu używanego – będzie można sprzedać albo wymienić swoje wędkarskie akcesoria.

Lista wystawców jest nadal otwarta i chętni do wzięcia udziału mogą się zgłaszać jeszcze do 1 marca 2017 roku pod nr tel. 889 565 455 albo przez e-mail: babiczok@o2.pl.

Targi odbędą się 5 marca (niedziela) w godzinach od 9.00 do 17.00 w hali sportowej przy ul. Sportowej w Nędzy. Wstęp i parking bezpłatny.

Wydarzenie promuje nie tylko samą ideę wędkarstwa, ale także stowarzyszenie “Babiczok” i w ogóle gminę Nędza. Tereny pożwirowej eksploatacji w Babicach, które stowarzyszenie dzierżawi od Gminy, odwiedza wielu gości i to nie tylko wędkarzy. To teren bardzo atrakcyjny rekreacyjnie.

Autor: Sabina Mostek,