piątek , 17 Sierpień 2018
Home » Aktualności » W Nowy Rok na boisku zagra Kozio kontra Kozio

W Nowy Rok na boisku zagra Kozio kontra Kozio

pilka-mikolajTradycją stało się już, że środowisko piłkarskie Rudy Kozielskiej na powitanie Nowego Roku rozgrywa mecz piłkarski. Przyjęło się również, że mecz rozgrywany jest w Nowy Rok w samo południe. Na murawę wybiegają drużyny kawalerów i żonatych, wywodzący się oczywiście z Rudy Kozielskiej. Mecz rozgrywany jest w laitowej atmosferze, co nie przeszkadza w strzelaniu dużej ilości bramek. Ciekawe tylko, czy taka sytuacja związana jest z szczególnymi umiejętnościami strzelców, czy też ,,sylwestrową? ( jeszcze ) formą bramkarzy. Również w tym roku kawalerowie i żonaci wybiegną na boisko. Po południu o godz. 16.00 wszyscy spotkają się na mszy św. W rudzkiej Bazylice. O szczegółach czytaj poniżej.

A więc zawodnicy wybiegną na boisko w Nowy Rok 1 stycznia br., w samo południe. Mecz rozegrany zostanie na boisku LKS Ruda Kozielska. Organizatorzy zapewniają, że dobrych wrażeń nie zabraknie. Tak samo, jak dobrego szampana na toast noworoczny. Zapraszamy i życzymy wspaniałej zabawy i rywalizacji.
Drugim akcentem tego dnia będzie msza św. w kościele parafialnym o godz. 16.00 w intencji klubu i jego członków. Serdecznie zapraszamy o liczny udział w tych wydarzeniach.

*** 1 styczeń 2015 r. – piątek
godz. 12.00 – boisko w Rudzie Kozielskiej
UROCZYSTE POWITANIE NOWEGO ROKU MECZ NOWOROCZNY KAWALERZY c/a ŻONACI

– godz.12.00 – Uroczyste powitanie Nowego Roku
– godz.12.05 – Mecz noworoczny Kawalerzy c/ Żonaci
– godz. 16.00 – Bazylika w Rudach – Msza Święta w intencji zawodników, działaczy i kibiców LKS Ruda Kozielska.      Redakcja