wtorek , 21 Listopad 2017
Home » Aktualności » W Bukowie na pewno nie będzie wypoczynkowo!

W Bukowie na pewno nie będzie wypoczynkowo!

Po nieudanym ostatnim meczu BUK-u u siebie, który to drużyna trenera Miery przegrała 0:2, piłka toczy się dalej. W piłce, jak uczy doświadczenie nie można załamywać rąk. Pamiętajmy, ze niemal wszystko tkwi w nogach i głowach zawodników. Każda dobra, czy zła passa kiedyś zostaje przerwana, problem polega tylko na tym, by w przypadku przegranych zrobić to jak najszybciej. Po to by odblokować rozkojarzone głowy i źle wyregulowane nogi. Już najwyższa więc pora by nastąpił odwrót od tej złej passy. Kiedy bowiem może się wydarzyć bardziej sprzyjająca okazja jak nie ta w jutrzejszym meczu? Dojdzie bowiem do pojedynku drużyn z dna tabeli i oby po tym meczu nasza drużyna nie musiała zamieniać się miejscami w tabeli ze swoim najbliższym rywalem. Mecz więc będzie miał kolosalną wagę dla obydwu drużyn. I to musimy mieć na uwadze. Nasz sobotni rywal wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych a mecz nie będzie spacerkiem.

Dosyć jednak już mamy niewykorzystanych karnych, zmarnowanych sytuacji, tudzież samobójczego gola i utyskiwania, że oto trapi nas wielki pech. Do Bukowa musimy pojechać nie tylko z celem zdobycia najlepiej 3 punktów, ale z precyzyjnie ustaloną taktyką którą na boisku trzeba zrealizować w 100%. Wtedy w naszym zespole odblokuje się wszystko – i głowy i nogi. Mamy nadzieję, że tak właśnie się stanie.

*** Co można pisać o poprzednim meczu BUK-u? Porażka i to 3 z rzędu. Początkowo mecz był wyrównany, tuż przed ostatnim gwizdkiem pierwszej połowy, błąd w komunikacji między obrońcą a bramkarzem i Michał Żyła zdobywa bramkę samobójczą.

Druga połowa to przewaga Rud z groźnymi kontrami gości, jedna z tych kontr zakończyła się faulem naszego bramkarza na napastniku Czarnych i sędzia Andrzej Knura wskazał na wapno. Z 11 metrów Szymon Oczko nie miał nic do powiedzenia i goście dowieźli 2 bramkową przewagę do końca meczu, a 3 punkty pojechały do Nowej Wsi.

*** Już jutro – w najbliższą sobotę BUK wyjeżdża do Bukowa, gdzie zmierzymy się z tamtejszym Wypoczynkiem. Ten mecz będzie bardzo ciekawy, szczególnie, że zarówno BUK, jak i Buków nie rozpoczęli rozgrywek 2017/2018 udanie. Rudzki BUK do tej pory zdobył zaledwie 1 punkt, który plasuję go na 14 miejscu w tabeli, zaś Wypoczynek jeszcze nie zdobył nawet jednego punktu i w obecnym sezonie zajmuję ostatnią pozycję w tabeli.

Miejmy nadzieję, że ten mecz odczaruję złą passę BUK-u i będzie przełomem w gromadzeniu ligowych punktów. Jak będzie w Bukowie? Czy podopieczni trenera Miery zdobędą trzy punkty? Te i jeszcze inne pytania, możemy sobie zadawać co najmniej do ostatniego gwizdka sobotniego starcia. Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę na godzinę 16.00 do Bukowa. Emocji z całą pewnością nie zabraknie.