piątek , 17 Sierpień 2018
Home » Aktualności » UWAGA: szukamy właściciela zagubionego kotka lub osobę która by go przygarnęła. Prosimy o pomoc! AKTUALIZACJA. Kotek jest już w rękach właściciela.

UWAGA: szukamy właściciela zagubionego kotka lub osobę która by go przygarnęła. Prosimy o pomoc! AKTUALIZACJA. Kotek jest już w rękach właściciela.

Miło jest nam poinformować, że po niespełna 1 dniu odnalazł się właściciel zagubionego kotka. Dzisiaj około godz. 11.40 kotek został przekazany w jego ręce – cały i zdrów oraz nakarmiony. Miło nam było oglądać radość w oczach właściciela ( a w zasadzie opiekuna), ale nade wszystko szaleńczą radość kotka. Jak się okazało zagubiony kotek był ( jest ) ,,wychowankiem” rudzkiego MOW-u. To tam żyje i mieszka oraz stanowi maskotkę dla wychowanków i pracowników tego ośrodka. A my jesteśmy zadowoleni, że po raz kolejny nasze poszukiwania zakończyły się pełnym sukcesem i wielką radością. Dziękujemy za pomoc.    Redakcja

Informujemy naszych czytelników, że w Rudach w rejonie mostu na rzece Rudka po dzisiejszej nocy odnaleziony został mały kotek. Są 2 możliwości. Pierwsza ? kotek jest własnością kogoś z okolicznych mieszkańców i nocą się zabłąkał i nie mógł wrócić do domu. Druga możliwość jest taka, że kotek został podrzucony lub wyrzucony z przejeżdżającego samochodu przez dotychczasowego właściciela który chciał się kotka pozbyć.

My dzisiaj już od samego rana szukamy właściciela kotka lub osobę która kotka przygarnie.

A kotek jest wspaniały ale bardzo tęskni za dotychczasowym domem i właścicielem. Ma około 4-6 miesięcy, jest całkowicie samodzielny, ma nawyki mieszkania w domu ( mieszkaniu ), jest bardzo pogodny i ufny ludziom oraz zadbany.  Kotek jest koloru biało-rudawego.

Osoby zainteresowane lub właściciela prosimy o kontakt pod telefonem: 0 602 125 329 lub 0 698 772 880.    Redakcja