wtorek , 19 Czerwiec 2018
Home » Aktualności » Tylko Stal i Jankowice zachowały twarz, BUK i Koziołki brną w przegranych!

Tylko Stal i Jankowice zachowały twarz, BUK i Koziołki brną w przegranych!

wynikiKolejny weekend piłkarski w lokalnych ligach jest już za nami. Statystyka wyników naszych drużyn wygląda następująco: 1 wygrana, 2 porażki i 1 remis. W tych meczach nasi zawodnicy strzelili 7 bramek, jednocześnie zainkasowali ich 10. Jak więc widzimy, bilans nie jest dobry, ba możemy powiedzieć, że jest zły. Niestety trwa zła passa BUK-u który przegrał swój kolejny mecz na BUKARENA, klęski w Górkach doznały również Koziołki, lekki oddech odzyskały natomiast Jankowice po drugim w tym sezonie remisie w Adamowicach. I jedynie kuźniańska Stal z meczu na mecz gromadzi komplety punktów. Poniżej przedstawiamy wszystkie uzyskane przez nasze drużyny wyniki.

Wyniki:

^^^ A klasa:

*** LKS ,,BUK” Rudy 0:2 Czarni Nowa Wieś

^^^ B klasa:

*** LKS Górki Śląskie 4:0 LKS Ruda Kozielska

*** Stal Kuźnia Raciborska 4:1 Strzelec Rzuchów

*** LKS Adamowice 3:3 LKS Jankowice.   Redakcja