piątek , 17 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Trwają odwiedziny kolędowe w naszej Parafii – sprawdź kiedy masz kolędę.

Trwają odwiedziny kolędowe w naszej Parafii – sprawdź kiedy masz kolędę.

koledaZa nami święta Bożego Narodzenia, przed nami Nowy Rok i Święto Trzech Króli. Tradycyjnie już w naszej parafii, tuż po świętach rozpoczęła się tegoroczna kolęda a więc odwiedziny duszpasterskie.  Kolęda rozpoczęła się już w dniu 28 grudnia br. i potrwa do 19 stycznia 2016 r. W naszych domach odwiedza nas 4-ch księży naszej Parafii ( wszyscy ). Nasza redakcja ze swojej strony zaprasza księży do odwiedzin naszych domów, Państwa zaś prosimy o godne , przyjazne przyjęcie kolędy. Serdecznie dziękujemy. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram odwiedzin kolędowych.

 ODWIEDZINY KOLĘDOWE 2015/2016

 Kolęda 1Kolęda 2