niedziela , 16 Grudzień 2018
Home » Aktualności » Finał rankingu na najpiękniejsze wnętrze mieszkania w 2017 r. Mieszkanie położone w Rudach zajęło II miejsce. Gratulujemy.

Finał rankingu na najpiękniejsze wnętrze mieszkania w 2017 r. Mieszkanie położone w Rudach zajęło II miejsce. Gratulujemy.

*** Zakończyło się głosowanie: mieszkanie z Rud zajęło II miejsce – 637 głosów. Konkurenci jednak na ostatniej prostej nie próżnowali – I miejsce 737 głosów, III miejsce 281 głosy. Gratulacje dla Pani Agnieszki i jej rodziny a dla naszych czytelników dzięki za klikanie. Finał konkursu odbędzie się 26 XI br. w Hotelu Bellotto w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Informujemy naszych czytelników, że w tegorocznym, grudniowym wydaniu magazynu ,,Moje Mieszkanie” trwa konkurs na najpiękniejsze wnętrze roku 2017. Miło jest nam poinformować naszych czytelników, że w konkursie tym startuje dom położony w Rudach – a w zasadzie wnętrze tego domu. Kilka dni temu okazało się, że rudzki dom został nominowany do nagrody wnętrze 2017 r., mało tego na ten moment wnętrze domu przewodzi w rankingu głosów. Prosimy naszych czytelników, by wspomóc w rankingu mieszkańców Rud – właścicieli domu położonego w Rudach.

Mając powyższe na względzie,  prosimy naszych niezawodnych czytelników by pomogli w tej rywalizacji rudzkiej rodzinie która jest właścicielem domu. Sami bowiem niewiele mogą zdziałać, decydującym czynnikiem jak zwykle w tego typu rankingach mają w swoich rękach czytelnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach 9-23 listopada 2017 r. Finał odbędzie się 26 XI br. w Hotelu Bellotto w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Głosowanie polega jedynie na polubieniu ,,rudzkiego” zdjęcia domu. ( dla rozpoznania: zdjęcie na samym dole prezentacji, ostatni dom, rodzina pod choinką siedząca). Jeśli ktoś z głosujących zechce dodatkowo (nie jest to obowiązkiem) skomentować, uzasadnić swój wybór ma szanse na zdobycie nagrody.

Zadanie konkursowe polega na oddaniu głosu (Lubię to) na jedną prezentację domu spośród 32 oraz uzasadnieniu wyboru komentarzem pod danym artykułem – prezentacją domu. Na osoby, które najciekawiej skomentują swój wybór Najpiękniejszego Wnętrza 2017, czekają prezenty – kosmetyki i książka.

*** TUTAJ MOŻESZ GŁOSOWAĆ!

Kliknij na stronę na której się głosuje: http://www.urzadzamy.pl/konkurs/wybieramy-najpiekniejsze-wnetrze-2017,10/

*** na ekranie pojawia się strona na której możesz zagłosować,

*** przejdź do zdjęcia mieszkania położonego na samym dole ( 32 ),

*** chcąc oddać głos na rudzkie mieszkanie kliknij na ,,Lubię to”.

Na tym etapie nie podajemy danych osobowych właścicieli i adresu domu. Po zakończeniu rankingu ( za zgodą właścicieli domu ) – możemy to zrobić.

Dzisiaj w imieniu właścicielki Agnieszki prosimy o lokalny solidaryzm, wsparcie w konkursie poprzez klikanie na ikonkę ,,Lubię to”.

Serdecznie dziękujemy!

Redakcja