piątek , 22 Marzec 2019
Home » Aktualności » Ten piłkarski weekend należy do przeciętnych.

Ten piłkarski weekend należy do przeciętnych.

Miniony weekend dla naszych drużyn seniorów był bardzo przeciętny. Oczywiście na myśli mamy zdobycze punktowe. Generalnie jednak tendencja sprzed tygodnia utrzymała się. Mocni – nadal są mocni, przeciętne zespoły znajdują się w strefie umiarkowanej, zaś słabeusze tracą kolejne ligowe punkty. 4 mecze rozegrały drużyny seniorów z terenu naszej gminy. Jaki był efekt? 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka. Można więc powiedzieć, że wynik jest symetryczny. W tych 4 pojedynkach nasi zawodnicy strzelili 6 bramek, stracili ich natomiast 5. Kolejka więc była bardzo przeciętna. Poniżej przedstawiamy wszystkie uzyskane wyniki.

Wyniki:

^^^ Klasa rozgrywek ,,A”:

*** Czarni Nowa Wieś            2-2            LKS ,,BUK” Rudy

^^^ Klasa rozgrywek ,,B”:

*** Ocice Racibórz            2-1            LKS Jankowice

*** KS Kuźnia Raciborska            3-1            LKS Zabełków

*** Przyszłość II Rogów             0-0             LKS Ruda Kozielska.

Redakcja