wtorek , 22 Styczeń 2019
Home » Aktualności » Tak grały zespoły z terenu naszej gminy.

Tak grały zespoły z terenu naszej gminy.

wynikiNo i kolejny piłkarski weekend jest już za nami. Drużyny seniorów z terenu naszej gminy rozegrały w sumie 5 meczów. Z jakim skutkiem? Wygrały 4 zespoły, zaś porażkę poniósł tylko LKS Jankowice. Niestety zespół ten ostatecznie pogodził się już ze swoim miejscem w tabeli ( ostatnie ) i swoim losem ( spadek do klasy ,,C” ). Pozostali wygrali – a co ważniejsze nasze zespoły wygrały mecze wyjazdowe. Koziołki w Zabełkowie, Stal w Gamowie, zaś rudzki BUK w Lyskach. Wyniki tych 3 meczów muszą nas cieszyć. I cieszą. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki naszych drużyn.

^^^ Klasa ,,A”:

LKS Lyski            –            LKS ,,BUK” Rudy 3:4

^^^ Klasa ,,B”:

LKS Zabełków            –        LKS Ruda Kozielska, 1:2

LKS Jankowice            –       Naprzód 37 Krzyżkowice 1:6

LKS Gamów            –            KS Kuźnia Raciborska, 1:2

^^^ Klasa ,,C”:

LKS Siedliska            –            LKS II Tworków 3”0, ( wo) mecz został przerwany w 47 min. przy stanie 0:0, zdekompletowanie drużyny gości.

Redakcja