niedziela , 21 Lipiec 2019
Home » Aktualności » To już dzisiaj! Św. Mikołaj i kiermasz bożonarodzeniowy na rudzkiej kolejce już 8 grudnia br. Zapraszamy w najbliższą sobotę.

To już dzisiaj! Św. Mikołaj i kiermasz bożonarodzeniowy na rudzkiej kolejce już 8 grudnia br. Zapraszamy w najbliższą sobotę.

A święta coraz bliżej. W dniu dzisiejszym 8 grudnia 2018 roku ( sobota ) ze stacji kolejki wąskotorowej w Rudach wyruszy pociąg który zabierze gości na poszukiwania Świętego Mikołaja.  Przejazd na trasie Rudy – Stanica – Rudy odbędzie się w wagonie zamkniętym i ogrzewanym. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, 40 osób na każdy przejazd, prosimy o rezerwację telefoniczną, pod numerem telefonu: 500282732 w godzinach od 8.00 do 16.00. 

Oprócz przejazdu odbędą się zabawy na świeżym powietrzu, mały poczęstunek (ciastko i herbatka), spotkanie z Tym Najważniejszym czyli Świętym Mikołajem, oraz warsztaty zdobienia pierniczków.

Po powrocie na stację w Rudach będziemy mogli uczestniczyć w kiermaszu bożonarodzeniowym, albo ogrzać się przy ognisku (prowiant we własnym zakresie).

 

*** Ceny biletów:

– 40,- zł. od osoby,

 lub

– 130,- zł. bilet rodzinny (2+2 lub 1+3)

Cena biletu nie zawiera paczek od Mikołaja. Opisane imieniem i nazwiskiem prezenty dla dzieci prosimy przed spotkaniem przekazać do biura dyżurnego ruchu.

ZAPRASZAMY!

Redakcja