niedziela , 20 Styczeń 2019
Home » Aktualności » Sprawy Gminy » Przed zspołem LKS ,,BUK” Rudy ostatni mecz sparingowy przed sezonem. Zapraszamy na BUKARENA.

Przed zspołem LKS ,,BUK” Rudy ostatni mecz sparingowy przed sezonem. Zapraszamy na BUKARENA.

Jest ostateczne potwierdzenie, że ostatnim sparingpartnerem BUK-u przed nowym sezonem rozgrywek ( rundą wiosenną ) będzie zespół GKS ,,Pierwszy” Chwałowice. Wcześniej zapowiadaliśmy, że sparing będzie rozegrany z Tęczą Wielowieś. Zaszła jednak zmiana rywala.

Ten ostatni sparing zostanie rozegrane na rudzkim stadionie w najbliższą niedzielę tj. 11 marca br. o godz. 11.00.

Zadanie jakie czeka na nasz zespół będzie trudne, ponieważ naprzeciw naszej drużynie stanie aktualny lider rybnickiej Klasy “A”. Będzie to więc idealna okazja do sprawdzenia formy naszych piłkarzy i odpowiedzi na pytanie, czy na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek rudzki BUK jest dobrze przygotowany.

Zapraszamy wszystkich kibiców na rudzki stadion aby kibicować i oczywiście sprawdzić na własne oczy poziom przygotowania naszej drużyny.

Stadion w Rudach, Niedziela, 11.03.2018 r., godz. 11.00

*** LKS ,,BUK” Rudy – GKS ,,Pierwszy” Chwałowice.

Redakcja