piątek , 17 Styczeń 2020
Home » Aktualności » Seniorzy: przegrali wszyscy. Czy w przypadku BUK-u to już kryzys?

Seniorzy: przegrali wszyscy. Czy w przypadku BUK-u to już kryzys?

W poniedziałkowy poranek mamy kolejną złą wiadomość dla kibiców drużyny LKS ,,BUK” Rudy. Niestety w swoim kolejnym meczu nasz zespół doznał porażki. W ten sposób BUK wiosną przegrał wszystko co się dało i uzyskał jeden remis w minioną niedzielę.  Są to zapewne złe wiadomości dla kibiców, ale również dla rudzkiej drużyny i sztabu szkoleniowego.  Taki stan rzeczy martwi nas bardzo, zwłaszcza w aspekcie kolejnych meczów czekających naszą drużynę.  Kolejny mecz to pojedynek z Pietrowicami!!! Oj będzie ciężko.

Ten weekend był dla naszych drużyn seniorów bardzo niedobry. Nasze zespoły rozegrały bowiem 3 mecze i wszyscy przegrali swoje pojedynki. Wyniki publikujemy poniżej.

SENIORZY:

^^^ Klasa “A”:

LKS Chałupki – LKS ,,BUK” Rudy 2:1

LKS Tworków  – KS Kuźnia Raciborska 6 :3,

^^^ Klasa ,,B”:

LKS Ruda Kozielska  – LKS Grzegorzowice 3:4.

*** Zapowiedzi przedmeczowe:

Przed nami kolejny weekend zmagań rudzkich drużyn na lokalnych boiskach. W sobotę swój premierowy turniej w barwach LKS ,,BUK” Rudy rozegrają 2 drużyny rudzkich Żaków, które od tego roku zostały zgłoszone do rozgrywek. Seniorzy BUK-u udadzą się na bardzo trudny teren do Chałupek, juniorzy w tym tygodniu będą odpoczywać z powodu pauzy w terminarzu, trampkarze podejmą u siebie drużynę z Zabełkowa, a nasze Orliki powalczą o pierwsze ligowe punkty na własnym terenie z trudnym rywalem z Kobyli. Mecz Orlików pierwszy raz w historii klubu poprowadzi nasz sędzia klubowy – Sebastian Sadło, któremu gratulujemy zdania egzaminów i życzymy powodzenia! Dodatkowo informujemy, że sędziów klubowych w tym sezonie mamy dwóch, a prócz Sebastiana uprawniony do prowadzenia meczy jest także Piotr Bębenek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dokładnym terminarzem spotkań.

^^^ ŻAKI:

*** Sobota, 13.04.2019, godz. 10:00, Boisko LKS Naprzód Syrynia

AP Górnik Zabrze – Syrynia,

AP Champions,

LKS ,,BUK” Rudy I,

LKS ,,BUK” Rudy II.

UWAGA: ZE WZGLĘDU NA PRAWDOPODOBNE ZŁE WARUNKI ATMOSFERYCZNE TURNIEJ MOŻE ZOSTAĆ PRZESUNIĘTY!

^^^ TRAMPKARZE C1:

Sobota, 13.04.2019, godz. 11:00

LKS ,,BUK” Rudy – LKS Zabełków

^^^ SENIORZY KLASA “A” RACIBÓRZ:

Sobota, 13.04.2019, godz. 17:00

LKS Chałupki – LKS ,,BUK” Rudy

^^^ ORLIK E1:

Poniedziałek, 15.04.2019, godz. 17:00

LKS ,,BUK” Rudy – LKS Płomień Kobyla

^^^ JUNIORZY A1:

Pauza.

Zapraszamy na boiska!

Redakcja