środa , 24 Lipiec 2019
Home » Aktualności » Sparing BUK-u z KS 94 Rachowice.

Sparing BUK-u z KS 94 Rachowice.

W najbliższą niedzielę ( jutro ) na boisku w Rybniku-Kamieniu o godz. 13.00 rudzki zespół LKS ,,BUK” Rudy rozegra swój pierwszy sparing w przygotowaniach do rundy rewanżowej. Przypomnijmy iż, zaplanowany 2 tygodnie temu sparing z drużyną z Żernicy nie doszedł do skutku a nasza drużyna rozegrała grę wewnętrzną wraz z zawodnikami juniorów.

W ubiegłym tygodniu zaś trener Beniamin Miera w planach miał inne zajęcia w sobotnie popołudnie, tak więc mamy nadzieję, że w ten weekend uda się rozegrać pierwszy test mecz i sprawdzić w jakim momencie przygotowań znajdują się rudzcy seniorzy.

Nasz najbliższy przeciwnik to nasz bardzo dobry znajomy z występów w lidze okręgowej i stały już sparingpartner podczas przygotowań do sezonu. Na półmetku rozgrywek ligi okręgowej zespół z Rachowic nie radzi sobie najlepiej i jest zagrożony spadkiem, lecz nie zważając na osiągnięcia w tym sezonie, to bardzo dobra marka na salonach tej ligi, a dla naszej drużyny będzie to na pewno bardzo dobry test.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców do przyjazdu w niedzielne popołudnie na boisko w Rybniku aby sprawdzić osobiście formę naszego zespołu.

*** Niedziela, 18.02.2018 r., godz. 13.00, Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Rybniku-Kamieniu.

Redakcja