piątek , 21 Luty 2020
Home » Aktualności » Drugi mecz BUK-u i druga przegrana!

Drugi mecz BUK-u i druga przegrana!

Pół na pół – tak zagrały zespoły z terenu naszej gminy w II kolejce nowego piłkarskiego sezonu.  Niestety dla BUK-u ta porażka oznacza drugą z kolei. Nie jest  to dobry sygnał.  Pozostaje nam tylko nadzieja, że już w kolejnym meczu nasz zespół zewrze swoje szeregi i wywalczy pierwsze ligowe punkty.  W ostatecznym rozrachunku ( na wiosnę ) będą one naszej drużynie bardzo potrzebne. Już bowiem po pierwszych 2 pojedynkach widać w gronie jakich drużyn w tabeli będziemy  się ,,obracać”.  Niestety, jak wszystko wskazuje, będzie to bardzo trudny sezon dla naszej drużyny.

*** LKS Chalupki – LKS ,,BUK” Rudy 2:1,

*** KS Kuźnia Raciborska – KS 1905 Krzanowice  5:3, 

Dzisiaj ( w sobotę ) pierwsza drużyna LKS ,,BUK” Rudy wybiera się do Chałupek by rozegrać spotkanie 2 kolejki raciborskiej klasy rozgrywek ,,A”. W pierwszej kolejce tej rundy obydwie drużyny doznały porażki, teraz więc będą chciały się zrehabilitować i zwyciężyć. Wbrew pozorom, ten wyjazdowy mecz BUK-u nie będzie łatwym spotkaniem. Jednak układ drużyn w tej klasie rozgrywek jest taki, że niemal wszyscy rywale maja za sobą grę w klasie okręgowej. To wszystko stawia przed naszym zespołem wysokie wyzwania. Można jednak powiedzieć tak – jeżeli chcemy szukać ligowych punktów. To musi to mieć miejsce w meczu z takim jak dzisiaj rywalem. Chałupki są bowiem w zasięgu naszej Zbornej. Nawet jeżeli mecz BUK-rozgrywa na boisku rywala. Z wielka nadzieją ale i niecierpliwością oczekiwać będziemy na wieści z Chałupek.

Zapraszamy wszystkich kibiców bardzo serdecznie do Chałupek na godzinę 17.00.

lks_buk*** LKS Chalupki – LKS ,,BUK” Rudy

Sobota, 17.08.2019 r., godz. 17.00.

^^^ W drugim meczu w klasie ,,A” kuźniańska Stal podejmie zespół z Krzanowic. I nie ma co ukrywać będzie to arcytrudny mecz.

*** KS Kuźnia Raciborska – KS 1905 Krzanowice  

Sobota, 17.08.2019 r. godz. 17:00.

Redakcja