poniedziałek , 25 Marzec 2019
Home » Aktualności » Skarb Kibica klubu LKS ,,BUK” Rudy już jest!

Skarb Kibica klubu LKS ,,BUK” Rudy już jest!

Zarząd klubu LKS ,,BUK” Rudy z radością informuje, że na najbliższym meczu naszej drużyny, w Wielką Sobotę o godzinie 13.00, każdy z kibiców będzie mógł wejść w posiadanie skarbu – klubowego Skarbu Kibica. W tym dniu nasza drużyna rozegra pierwszy mecz ligowy na rudzkim stadionie w tym roku, a przeciwnikiem będzie trzecia drużyna raciborskiej klasy “A” KS Kornowac.

W tym dniu, na wszystkich kibiców którzy kupią bilety, a także wejdą na to spotkanie używając Karty Kibica czeka niespodzianka! Jaka? Ano wspomniany wyżej Skarb Kibica w którym każdy kibic znajdzie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszej drużyny.

Każdy kibic naszego zespołu który w sobotę przyjdzie kibicować rudzkiej drużynie otrzyma SKARB KIBICA, w którym znajdą Państwo kadry wszystkich zespołów, tabele, terminarze, wywiady oraz podsumowania rund jesiennych wszystkich drużyn rudzkiego klubu.

Informujemy również, że w tym dniu będzie także możliwość nabycia Karty Kibica., Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu do przyjścia na stadion i wspierania rudzkich seniorów w kolejnych dniach również pozostałych naszych zespołów.

Motto na najbliższą sobotę i mecz – Ciężki przeciwnik, emocjonujące spotkanie – musisz być razem z nami!

Redakcja