wtorek , 19 Czerwiec 2018
Home » Aktualności » Ruszyła 361 rudzka ślubowana pielgrzymka na Górę Św. Anny.

Ruszyła 361 rudzka ślubowana pielgrzymka na Górę Św. Anny.

W piątkowy poranek Mszą Świętą o godz. 5.50 rozpoczęła się 361 ślubowana pielgrzymka na Górę Św. Anny. Na pielgrzymkę zapisało się ponad 120 osób. Wielu zapewne dojedzie na miejsce pielgrzymowania na sobotnie obchody środkami komunikacji. Zapewne również wielu naszych parafian dojedzie też na sobotnie i niedzielne obchody własnym samochodem.

Od wielu już lat tradycją naszej parafii jest coroczna pielgrzymka na Górę Św. Anny. W tym roku również wyruszymy szlakiem pielgrzymim, aby dotrzeć do niezwykłego miejsca, w którym złożymy nasze życie, wszystkie swoje sprawy, naszą parafię i to, co każdy z nas przeżywa.

W tym roku pielgrzymka na Górę Św. Anny będzie miała miejsce w dniach od 25 do 27 sierpnia br.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na pielgrzymkowy szlak.

Wszystkim pielgrzymom życzymy dobrego zdrowia, potrzebnych sił oraz radosnych przeżyć w drodze jak również na samej Górze Świętej Anny.

Redakcja