wtorek , 1 Grudzień 2020
Home » Aktualności » Rudzkie Orliki nie dały szans żadnemu rywalowi!

Rudzkie Orliki nie dały szans żadnemu rywalowi!

Rozgrywki piłkarskie w lokalnych ligach w rundzie jesiennej są już za nami. Niedawno zakończyło się ostatnie spotkanie rudzkich Juniorów w tej rundzie. I ten mecz zakończył tą część sezonu. Na naszych łamach obszernie relacjonowaliśmy mecze i wyniki drużyny seniorów, mało jednak poświęciliśmy uwagi rudzkim Orlikom. Tymczasem …. .

Nasze Orliki zostały niekwestionowanym mistrzem grupy 4. Nasi chłopcy wygrali bowiem wszystkie swoje mecze i z impetem zakończyli tegoroczne rozgrywki.

Młodzi adepci jak już nas do tego przyzwyczaili nie zawiedli także w swoim ostatnim meczu który rozegrali na początku listopada br. ! Cieszymy się tym bardziej, ponieważ zwycięstwo na trudnym terenie z drużyną AP Champions Rybnik jest bardzo okazałe, a rezultat jaki widniał na tablicy wyników po zakończeniu meczu to 2:10! Nie wiemy czy celowo nasi najmłodsi przedstawiciele starali się zaaplikować swoim rywalom 10 bramek, tak dla podkreślenia swojego osiągnięcia, ale wiemy, że ta sztuka im się udała i pełni podziwu GRATULUJEMY!

Gratulujemy zdobycia swojego pierwszego mistrzostwa w rudzkich barwach wszystkim zawodnikom, trenerowi oraz rodzicom naszych pociech, którzy bardzo wspierali naszych graczy podczas spotkań oraz pomagali nam w sprawach organizacyjnych. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania dla naszych młodych adeptów i ich osiągnięcia!

Redakcja