piątek , 17 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Przeżyjmy dziszejsze losowanie Mistrzostw Europy w piłce nożnej w rudzkiej STODOLE

Przeżyjmy dziszejsze losowanie Mistrzostw Europy w piłce nożnej w rudzkiej STODOLE

ME_FrancjaMamy 12 grudnia, na dworze panuje jesień a sezon piłkarski w lokalnych ligach zakończył się kilka tygodni temu. Emocje jednak nie minęły, bowiem piłka nożna budzi w nas emocje niemal zawsze. I to zarówno w wymiarze lokalnym, jak również w wymiarze ponad lokalnym, przez co rozumiemy klubowe rozgrywki w Lidze Mistrzostw, jak również mecze reprezentacji narodowych.

Po tym jak nasza reprezentacja narodowa awansowała do finałów Mistrzostw Europy we Francji nasze emocje zdają się nie mieć końca. A to za sprawą przygotowań do turnieju ? mecze sparingowe reprezentacji, oraz losowania grup czerwcowych rozgrywek.

Wszystkich kibiców piłki kopanej informujemy, że już dzisiaj w Paryżu o godzinie 18.00 rozpocznie się losowanie grup Mistrzostw Europy w Francji.

Wydaję się, że nie ma to zbyt wielkiego związku z rudzką drużyną. Nic bardziej mylnego. Tradycyjnie w ostatnich latach zarząd klubu wraz z zawodnikami organizowali strefę kibica na najważniejsze imprezy w piłkarskim świecie. Tak będzie i tym razem. Już dziś dowiemy się bowiem kiedy i z kim reprezentacja Polski będzie mierzyć się podczas ME.

Przypomnijmy również w tym miejscu, że lepszego miejsce w regionie do kibicowania Polakom niż w rudzkiej “Stodole” nie ma! Wspaniała atmosfera, wspaniała oprawa i wiele emocji. Już nie możemy się doczekać! Zapraszamy więc na to wydarzenie. Jest ciepło a wieczorem emocji w naszej kultowej już stodole z cała pewnością nie zabraknie. Mamy nadzieję, że dla podtrzymania właściwej temperatury i atmosfery organizatorzy zapewnią smacznego grzańca, tudzież inny ,,cieplejszy? napój.      Redakcja