czwartek , 18 Październik 2018
Home » Aktualności » To już jutro! Przedszkolaki zapraszają na swój występ jasełkowy do rudzkiej świątyni.

To już jutro! Przedszkolaki zapraszają na swój występ jasełkowy do rudzkiej świątyni.

Za sobą mamy już Boże Narodzenie, przywitanie Nowego Roku, święto Trzech Króli – czyli ścisły okres bożonarodzeniowy. Nie oznacza to jednak, że o minionych świętach musimy zapomnieć i już. O nie! Z całą pewnością nie pozwolą nam na to nasi przedszkolacy, którzy świąteczny okres przedłużą aż do niedzieli 14 stycznia br. W tym dniu zapraszają nas bowiem na swój jasełkowy występ do kościoła w Rudach.

W imieniu przedszkolaków, ich rodziców, wychowawców i opiekunów a także księży naszej parafii serdecznie zapraszamy 14 stycznia 2018 r. o godz. 15.00 na Jasełka w wykonaniu dzieci naszego przedszkola. Występ odbędzie się w kościele w Rudach.

Serdecznie zapraszamy.

Redakcja