sobota , 18 Styczeń 2020
Home » Aktualności » W klubie sportowym nie tylko się kopie piłkę.

W klubie sportowym nie tylko się kopie piłkę.

Niedawno zakończyły się wakacje, a co za tym idzie rozgrywki piłkarskie ruszyły pełną parą. W bieżących dniach na dobre emocjonujemy się piłkarskim informacjami i wynikami. W klubie jednak nie tylko trenuje się i gra w piłkę o ligowe punkty.  Po to by tak mogło być trzeba zadbać by na bieżąco realizować wiele spraw związanych z funkcjonowaniem klubu i obiektu sportowego wraz z zapleczem.

Od początku roku rudzki klub z pomocą Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej, firmy naszego działacza Bogdana Szulc, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Rudach, OSP RUDY, wielu innych wspaniałych ludzi i oczywiście nakładem własnych sił i czasu, wykonał kilka remontów i ubiegał się o dofinansowanie pewnych zakupów.

I tak – odmalowany został hol, pokój sędziowski oraz kantorek, utworzona została gablota na puchary, wymienione zostały meble i wszelkie wyposażenie tych pomieszczeń.

Następnie dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Kuźnia Raciborska zostały zakupione dwie bramki aluminiowe z siatkami o wymiarach 5 x 2m dla naszej młodzieży.

W ostatnim czasie na naszym obiekcie została sfinalizowana bardzo poważna inwestycja związana z wymianą schodów wejściowych do budynku klubu. Ta inwestycja także została w 100% sfinansowania przez UM Kuźnia Raciborska za co bardzo dziękujemy.

Jak widać dzieje się w naszym klubie, a do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu i mamy nadzieję, że jeszcze kilka założonych celów zostanie zrealizowanych.

*** Zdjęcia patrz: http://www.bukrudy.pl/zakonczone-remonty-oraz-inwestycje-w-rudzkim-klubie/

Redakcja