środa , 26 Czerwiec 2019
Home » Aktualności » Zwycięstwo, remis i porażka – weekendowy bilans meczów drużyn seniorów z terenu naszej gminy.

Zwycięstwo, remis i porażka – weekendowy bilans meczów drużyn seniorów z terenu naszej gminy.

Za nami są już ostatnie mecze w lokalnych ligach seniorów. Jak zapowiadaliśmy rudzki BUK gościł na swojej BUKARENIE lidera Serie ,,A” – LKS Tworków. Nasza drużyna nie ulękła się siły rywala i zremisowała ten mecz.

Niestety nie udał się wyjazd kuźnianskiej Stali do Chałupek. Zespół z Kuźni uległ swojemu rywalowi 3:2.

W sobotę swój mecz rozegrały jedynie Koziołki. I musimy powiedzieć, że tym razem był to udany występ naszej drużyny. LKS z Rudy Kozielskiej zagrał w Owsiszczach skąd przywiózł komplet punktów a zwycięstwo w rozmiarze 0:3 musi budzić uznanie. Gratulujemy.

 

>>> A klasa – kolejka XV

LKS ,,BUK” Rudy – LKS Tworków 2:2,

LKS Chałupki – KS Stal Kuźnia Raciborska 3:2.

 

>>> B klasa – kolejka XV

LKS Owsiszcze – LKS Ruda Kozielska 0:3.

……………………………………..

^^^ Zapowiedzi przedmeczowe:

Piłkarski sezon w lokalnych ligach zmierza ku końcowi. Mecze rozegrają zespoły klasy ,,A” i ,,B”. Patrząc na tabelę Serie ,,A” można powiedzieć, że rudzcy zawodnicy w tej rundzie radzą sobie dobrze, lecz aby z podniesioną głową i “spokojem” mogli przepracować zimowy okres przygotowawczy idealnie było by zakończyć sezon zwycięstwem. O to jednak będzie ,,piekielnie” trudno. Oto bowiem na BUKARENA przyjeżdża aktualny wicelider raciborskiej klasy “A” zespół LKS-u Tworków. My wierzymy jednak, że ekipa Rudzkiego jest w stanie ten mecz wygrać i z niecierpliwością oczekujemy niedzielnego spotkania.

Zapraszamy wszystkich kibiców do przybycia po raz ostatni w tym roku na mecz na stadion i do głośnego dopingowania naszego zespołu!

W tej kolejce kuźniańska Stal po punkty uda się do Chałupek. Z kolei Koziołki o punkty powalczą w Owsiszczach.

 

^^^ Piłka w Rudach:

>>> A klasa – kolejka XV

*** Niedziela, 11.11.2018 r., godz. 13:30

LKS ,,BUK” Rudy – LKS Tworków

 

>>> Liga Juniorów: w tym tygodniu zagrają swój przedostatni jesienny mecz.

*** 11 listopada 2018 r. – niedziela – godz. 11.00

LKS Nędza – LKS ,,BUK” Rudy.

 

^^^ Piłka gminna:

>>> A klasa – kolejka XV

*** Niedziela, 11.11.2018 r. godz. 13:30

LKS Chałupki – KS Stal Kuźnia Raciborska

 

>>> B klasa – kolejka XV

*** Sobota, 10.11.2018 r. godz. 13:30

LKS Owsiszcze – LKS Ruda Kozielska.

Redakcja