niedziela , 23 Wrzesień 2018
Home » Aktualności » GŁOSOWANIE NA FINISZU!!!( głosujemy jeszcze dzisiaj do północy!!! ). Jesteśmy na 1 miejscu. Rudzka podstawówka walczy o nowoczesne boisko!

GŁOSOWANIE NA FINISZU!!!( głosujemy jeszcze dzisiaj do północy!!! ). Jesteśmy na 1 miejscu. Rudzka podstawówka walczy o nowoczesne boisko!

kliknijUWAGA: Aktualne wyniki: jesteśmy na 1 miejscu z  22 633 głosami, startują 102 szkoły!!!

Prosimy o pomoc! Wejdź tutaj i zagłosuj –http://www.koloroweboiska.pl/profil/339

Z inicjatywy dyrektora ZSO Rudy pana Adriana Plury rudzka szkoła przystąpiła do konkursu ,,Kolorowe boiska?. W  konkursie tym szkoła rywalizuje o budowę boiska o sztucznej nawierzchni. Nikt jednak nie da go naszej szkole za darmo. Boisko trzeba wywalczyć w internetowym głosowaniu. Stąd też prosimy wszystkich naszych czytelników a za ich pośrednictwem całe rodziny, krewnych i znajomych o codzienne klikanie. Samo głosowanie każdemu z nas każdego dnia zajmie 1 może 2 minuty. Warto jednak ten czas przeznaczyć na pomoc uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Wspólnie jesteśmy w stanie sprostać temu zadaniu. Namawiamy do tego by już od dzisiaj codziennie głosować z wszystkich dostępnych nam komputerów i adresów meilowych. Każdy nasz głos może być głosem wartym kawałeczka nowego boiska ? budujmy go więc wspólnie od zaraz do 16 czerwca br. PROSIMY i DZIĘKUJEMY!

Pamiętajmy, że wszystko zależy od naszego zaangażowania i determinacji – każdy głos, każdego dnia może okazać się decydujący.

Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie szkoły podstawowej w Rudach zwracają się z prośbą o wsparcie w konkursie “Kolorowe boiska”. Konkurs polega na głosowaniu na film, który nagrali uczniowie szkoły – znajduje się on na stronie www.koloroweboiska.pl – jest to film promujący szkołę, w rolach głównych występują uczniowie. Głosowanie odbywa się poprzez adres mailowy, głosować można raz dziennie od 1 do 16 czerwca 2016 roku. Główną nagrodą w konkursie jest budowa boiska o sztucznej nawierzchni!

Znając możliwości mobilizacyjne naszej szkolnej i lokalnej społeczności można być optymistą, bo może się udać. Zwłaszcza, że w dotychczasowych edycjach tego konkursu zwycięzcami były szkoły w małych miejscowościach. Liczymy bardzo na wsparcie rodziców naszych uczniów, absolwentów, przyjaciół szkoły, osób życzliwych, których w naszej społeczności nie brakuje. Prosimy zarówno o głosowanie na stronie internetowej oraz przekazanie informacji rodzinie, znajomym, wszystkim, którzy mogliby wesprzeć naszą szkołę. Za wszelkie wsparcie i działania będziemy bardzo wdzięczni.    Społeczność ZSO Rudy

*** JAK ZAGŁOSOWAĆ?

Szczegóły dotyczące głosowania:

Proszę wejść na stronę http://www.koloroweboiska.pl/profil/339

i kliknąć w ikonkę GŁOSUJ. Pojawi się trzy rubryki: 1. imię, 2. adres email oraz 3. weryfikacja CAPTCHA. Po wpisaniu własnego imienia, adresu e-mail oraz zaznaczeniu przy wpisie “Nie jestem robotem” – należy kliknąć ponownie zieloną ikonkę GŁOSUJ. Na podany adres mailowy zostanie wtedy wysłany mail z linkiem, na który należy kliknąć. Otworzy się wtedy strona z informacją: Głos został oddany. Zapraszamy ponownie jutro. Głosować można codziennie do 16 czerwca br.      Redakcja