środa , 3 Czerwiec 2020
Home » Aktualności » RYWALIZACJA DZISIAJ DOBIEGA KOŃCA!!! Czy chcemy pomóc naszym dzieciom pozyskać podwórko-plac zabaw? Prosimy – zagłosuj codziennie do 20 czerwca br. Wielkie dzięki!

RYWALIZACJA DZISIAJ DOBIEGA KOŃCA!!! Czy chcemy pomóc naszym dzieciom pozyskać podwórko-plac zabaw? Prosimy – zagłosuj codziennie do 20 czerwca br. Wielkie dzięki!

Głosowanie trwa do 20 czerwca br. Póki co zajmujemy odległą 65 pozycję z około 1500 głosami. Lider w głosowaniu ma na swoim koncie ma o wiele więcej głosów. W tym miejscu wypada więc postawić pytanie – czy stać nas na więcej? Czy chcemy pomóc naszym dzieciom a tym samym nam samym? W tej części konkursu wygrywa 15 kandydatów a my mamy 57 miejsce. Jednak od grupy laureatów dzieli nas zaledwie 1300 głosów ( liczymy do 15 miejsca w rankingu ).

Regulamin konkursu gwarantuje wygraną 20 miejscowościom, ale 5 miejsc zostało już przydzielonych w konkursie na najlepszy film o swojej miejscowości ( niestety nasz film nie zdobył uznania w oczach oceniających ). Pozostało więc 15 miejsc. Walka nie jest więc zakończona, a już na pewno nie możemy mówić, że stoimy na straconej pozycji.

Odpowiedzmy sobie więc we wszystkich środowiskach ale i każdy z nas osobno – czy robimy wszystko by zdobyć owe podwórko? Naszym zdaniem nie! I nie piszemy tego po to, by kogokolwiek dotknąć. Chcemy po prostu zaradzić i wzmóc naszą wspólną mobilizację. Naszym zdaniem stać nas przy odrobinie konsekwencji i determinacji na to, by zostać jednym z 20 laureatów konkursu. Tyle tylko, że każdego dnia od dzisiaj do samego 20 czerwca br. codziennie musimy klikać. I to klikać regularnie. A wtedy – ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Liczy się jednak regularność głosowania. Kiedy tak się stanie, punktów zacznie nam przybywać. Jesteśmy o tym przekonani.

Fakty są takie, że biorąc pod uwagę naszą miejscowość – około 2800 mieszkańców. Można głosować 1 raz dziennie z danego maila. Zakładamy, że w każdym domu jest co najmniej 1 komputer z przypisanym mailem,  więc w Rudach jest ich około 800-1000. Ta cyfra wskazuje na to, że możemy każdego dnia liczyć na taką liczbę kolejnych głosów. Jeżeli dodatkowo za pomocą poczty internetowej, Facebooka, itp. poprosimy naszych znajomych, rodziny – nawet będące za granicą, to liczba głosów zdobytych każdego dnia może być przeogromna. Pamiętajmy jednak, że głosowanie jest przypisane do adresu mailowego.

Duży potencjał może stanowić szkoła wraz ze wszystkimi osobami i uczniami posiadającymi adresy mailowe, gdzie zapewne co dnia można w sposób zdyscyplinowany ,,przypomnieć” o konieczności głosowania.

Otwarci jesteśmy na podpowiedzi ze strony naszych czytelników i głosujących – jak legalnie zwiększyć liczbę gromadzonych punktów? Każdy pomysł się liczy.

Naszym zdaniem nie trzeba wiele, by w sposób znaczący awansować do grona laureatów. Pytanie jest jednak jedno – czy tego chcemy? Jeśli tak, to nikt tego za nas nie zrobi. Miejmy tego świadomość.

Biorąc te wszystkie argumenty pod uwagę raz jeszcze kierujemy nasz apel i prośbę do wszystkich – zbierzmy swoje siły i pokażmy, że nie zmarnujemy przedstawionego wyżej potencjału.

Technicznie rzecz biorąc – codzienne głosowanie zabierze nam co najwyżej 5 minut. To doprawdy niewiele.

Dodatkowo zwracamy się o pomoc w ,,klikaniu” do mieszkańców Rudy Kozielskiej, Jankowic, Stodół i innych okolicznych miejscowości – POMÓŻCIE NAM! Może w przyszłości Rudy pomogą każdemu z Was. Dziękujemy!

Manfred Wrona

……………………………………………………………………..

Informujemy, że trwa konkurs na pozyskanie podwórka ( plac zabaw ) dla dzieci. Wysunięta została kandydatura – stadion LKS ,,BUK” Rudy w Rudach. Co trzeba zrobić by kolejne marzenie stało się faktem? Niewiele. Musimy wykrzesać z siebie odrobinę dobrej woli, nieco cierpliwości oraz 2 minuty czasu codziennie by zagłosować. To proste. Zapraszamy do wspólnej walki o ten obiekt. Z góry dziękujemy.

Szczegóły znajdziesz tutaj:

*** https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=&district_id=&city=Rudy

Konkurs trwa do 20.06.2019 r. Głosujemy 1 raz dziennie. Zasady głosowania przedstawiamy poniżej: https://podworko.nivea.pl/zasady

Trzeba się więc zalogować się ( założyć konto ) na stronie https://podworko.nivea.pl/

A wtedy będziesz mógł  codziennie oddać głos.

Zbierzmy się do kupy i działajmy poprzez codzienne klikanie. Przekaz informacje o konkursie wszystkim swoim znajomym. Poproś by nam pomogli.

Dziękujemy.

Redakcja

W ramach inicjatywy społecznej naszą lokalizacja została zgłoszona do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA 2019″ gdzie do wygrania jest plac zabaw o wartości 250tys. zł każdy!

Pierwszy etap za nami! Dzięki zaangażowaniu naszych przyjaciół powstał 3 minutowy film konkursowy, który z dumą pokazujemy państwu poniżej.

http://www.bukrudy.pl/podworko-talentow-na-stadionie-lks-buk-rudy/

Teraz wszystko leży w ………. naszych rękach.