wtorek , 19 Luty 2019
Home » Aktualności » Podziękowania dla osób zasłużonych dla naszej Gminy.

Podziękowania dla osób zasłużonych dla naszej Gminy.

Podczas Sesji Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej, która odbyła się 28 czerwca 2018 roku, Burmistrz Miasta oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej wręczyli listy gratulacyjne i drobne upominki pani Krystynie Lubos za 35 lat dyrygowania chórem im. Juliusza Rogera w Rudach oraz panu Feliksowi Cieśli za 50 lat pracy trenerskiej w sekcji tenisa stołowego przy KS „STAL” Kuźnia Raciborska.

Pani Krystyna i pan Feliks przez wiele lat poświęcali swój wolny czas aby promować Gminę Kuźnia Raciborska przez pracę na rzecz swoich stowarzyszeń.

*** Zdjęcia: http://www.kuzniaraciborska.pl/index.php/archiwum-wiadomosci/1505-krystyna-lubos-i-feliks-ciesla-nagrodzeni-przez-wladze-gminy-kuznia-raciborska

Redakcja