wtorek , 19 Wrzesień 2017
Home » Aktualności » Podsumowanie ostatniej kolejki piłkarskiej.

Podsumowanie ostatniej kolejki piłkarskiej.

Poniżej podajemy wszystkie wyniki meczów jakie padły w klasach rozgrywek ,,A” i ,,B”. Tak jak już pisaliśmy – w miarę dobrze początek sezonu rozgrywają kuźniańska Stal i Koziołki. Bardzo źle prezentuje się BUK i drużyna z Jankowic. Zapraszamy do lektury wszystkich wyników i aktualnych tabel.

,,A” klasa:

Wyniki kolejki III:

KS Kornowac 4:0 LKS ,,BUK” Rudy

Wypoczynek Buków 1:8 LKS Chałupki

Czarni Gorzyce 5:1 LKS Lyski

Unia Turza Śląska II 1:3 Górnik Pszów

LKS 05 Tworków 0:2 Zgoda Zawada Książęca

Start Pietrowice Wielkie 2:0 Dąb Gaszowice II

Płomień Kobyla 1:4 LKS Brzezie

LKS Studzienna 1:3 Czarni Nowa Wieś

Tabela:

                                                    Drużyna                      Mecze             Punkty

  1. LKS Brzezie                            3             7             2-1-0             7:3
  2. Górnik Pszów                         3             7             2-1-0             6:3
  3. LKS Lyski                               3             6             2-0-1             9:8
  4. Unia Turza Śl. II                    3             6             2-0-1             9:5
  5. LKS Studzienna                     3             6             2-0-1             7:7
  6. Zgoda Zawada K.                   3             6             2-0-1             6:5
  7. KS Kornowac                          3             6             2-0-1             7:4
  8. Start Pietrowice W.               3             5             1-2-0             6:4
  9. LKS Chałupki                         3             4             1-1-1             10:5
  10. Czarni Gorzyce                      3             4             1-1-1             7:4
  11. Czarni Nowa Wieś                 3             4             1-1-1             9:8
  12. Płomień Kobyla                     3             3             1-0-2             6:9
  13. LKS 05 Tworków                  3             1             0-1-2             5:8
  14. Dąb Gaszowice II                  3             1             0-1-2             4:10
  15. LKS ,,BUK” Rudy              3             1             0-1-2             4:9  
  16. Wypoczynek B.                      3             0             0-0-3             5:15

,,B” klasa:

Wyniki kolejki III:

LKS 07 Markowice 1:0 LKS Owsiszcze

Naprzód Czyżowice II 3:3 LKS Gamów

LKS Pawłów 8:1 LKS Adamowice

LKS Jankowice 2:2 LKS Ocice

LKS Zabełków 2:2 Stal Kuźnia Raciborska

Strzelec Rzuchów 4:8 LKS Górki Śląskie

LKS Ruda Kozielska 3:7 Przyszłość Rogów II

Naprzód 37 Krzyżkowice 0:1 Odra Nieboczowy

Tabela:

               Drużyna                                   Mecze             Punkty             Z-R-P

  1. Przyszłość Rogów II                      3             9             3-0-0             19:5
  2. LKS 07 Markowice                        3             9             3-0-0             12:3
  3. LKS Górki Śląskie                          3             9             3-0-0             16:8
  4. Odra Nieboczowy                           3             7             2-1-0             8:2
  5. Stal Kuźnia Raciborska          3             7             2-1-0             8:5
  6. LKS Pawłów                                    3             6             2-0-1             14:6
  7. LKS Ocice                                        3             4             1-1-1             6:7
  8. LKS Owsiszcze                                3             4             1-1-1             2:1
  9. LKS Ruda Kozielska                 3             4             1-1-1             7:7  
  10. Naprzód Czyżowice II                    3             4             1-1-1             6:7
  11. LKS Gamów                                     3             1             0-1-2             6:10
  12. LKS Jankowice                            3             1             0-1-2             5:9     
  13. Naprzód 37 Krzyżkowice               3             1             0-1-2             0:5
  14. LKS Zabełków                                 3             1             0-1-2             4:11
  15. Strzelec Rzuchów                            3             0             0-0-3             8:21
  16. LKS Adamowice                              3             0             0-0-3             2:16.   Redakcja