czwartek , 19 Lipiec 2018
Home » Aktualności » Po turnieju piłkarskim wychowanków MOW-ów

Po turnieju piłkarskim wychowanków MOW-ów

pilka mow,mW dniu 02.04.2016 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rudach odbyły się turniej piłkarski, który miał wyłonić finalistę Mistrzostw Polski MOW w Halowej Piłce Nożnej. Do eliminacji przystąpiły tylko 4 drużyny z zadeklarowanych 7 ( 3 placówki nie zdołały skompletować składów z powodu choroby zawodników lub ich niepowrotów z przepustek po świętach wielkanocnych!!!). Nasza drużyna ostatecznie w turnieju zajęła II miejsce.

W decydującym o awansie meczu nasza drużyna przegrał z MOW Kalety 2:4 a wszystkie bramki dla przeciwników strzelił nasz były wychowanek ( Ignacek ), który został najlepszym strzelcem turnieju. Nam na osłodę pozostał fakt, iż w ?derbowym? meczu  z Kuźnią Raciborską wygraliśmy aż 6:0!!!

Drużynę MOW Rudy godnie reprezentowali i rywalizowali w duchu ?fair play?: Klaudiusz Skotniczny, Dawid Nowak, Sebastian Cieciora, Michał Małek, Patryk Franz, Mariusz Weremczuk i Hadrian Wiśniewski. Opiekun drużyny Remigiusz Luterek.     Redakcja

pilka mow