czwartek , 20 Wrzesień 2018
Home » Aktualności » Po programie ,,FAMILIADA”. Piękna postawa ,,RUDZAN” w Warszawie!

Po programie ,,FAMILIADA”. Piękna postawa ,,RUDZAN” w Warszawie!

Rudzanie + Sch,mMamy nadzieje, że sobotnie popołudnie w godzinach 14.00-14.30 wielu mieszkańców Rud oraz okolic spędziło przed telewizorami. Jak już informowaliśmy w dniu wczorajszym drużyna rudzkiej młodzieży wystartowała w finałowym programie FAMILIADA. Program nadawała popularna telewizyjna ogólnopolska ,,dwójka? ? TVP-2.

Program FAMILIADA jest oparty na amerykańskim formacie Family Feud, w Niemczech program ten pod nazwą ,,Familien Duell? emitowany jest przez stację telewizyjna RTL.

Dzisiaj emocje są już za nami, więc na spokojnie przedstawiamy rudzki team który wziął udział w tym programie.

W skład 5-cio osobowej drużyny ,,RUDZANIE? weszli: Magdalena Wrona, Paweł Dzieżok, Michał Depta, Marek Depta i Dawid Rugor.

W tym składzie drużyna przeszła przez eliminacje które odbyły się w Krakowie w styczniu 2015 r. w wyniku czego grupa została zaproszona do wzięcia udziału w rundzie finałowej która emitowana była na antenie ogólnopolskiej. Program został nagrany w listopadzie 2015 r., od tej chwili czekał na emisję.

,,FAMILIADA? to wyśmienita rozrywka na weekend. Gra na skojarzenia i walka o punkty w której uczestnicy na każde zadane pytanie starają się wymienić najbardziej prawdopodobne, związane z nim skojarzenia. Liczba zdobywanych punktów zależy od tego, jak popularne były podane przez zawodników skojarzenia w przeprowadzonym wcześniej sondażu w grupie próbnej mieszkańców naszego kraju. Idzie o to, by na wskutek udzielanych odpowiedzi na pytania zdobyć 300 punktów co gwarantuje wejście do ścisłego finału. Jak doskonale wiemy ,,FAMILIADĘ? prowadzi Karol Strasburger polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.

W sobotnim programie naprzeciwko rudzkiej drużyny stanęła drużyna o nazwie ,,BOGDAN? ( rodzina ). W rozgrywce, by wyłonić finalistę prowadzący musiał zarządzić 5 rund pytań na które wcześniej odpowiedziały losowo wybrane osoby.

Pytania konkursowe:

Pytanie 1: Kto używa mapy?

Pytanie 2: Jak nazywamy naszą przełożoną?

Pytanie 3: Dyscyplina sportowa, w której zawodnik wykonuje okrążenia.

Pytanie 4: Część ciała, która marznie najszybciej.

Pytanie 5: Z czego wykonani byli bohaterowie bajek, zachowujący się jak żywi ludzie?

Trudne? A może łatwe? Każdy kto oglądał program mógł ocenić to sam. Inaczej ta kwestia wygląda przed telewizorem, inaczej ,,oko w oko z kamerą?.

Pamiętać należy, że za dobrą odpowiedź traktuje się taką którą wcześniej udzieliły anonimowe osoby w sondażu grupy próbnej mieszkańców naszego kraju. Liczy się więc dobre skojarzenie, oraz ,,wyczucie? tego, co w danym temacie myślą i odpowiedzą respondenci. Wszystko to widać było we wczorajszym programie.

Odpowiedzi na te pytania pokazujemy poniżej w naszej dokumentacji zdjęciowej z programu.

Ostatecznie w rozgrywce RUDZANIE zdobyli 273 punkty, a więc do wejścia do ścisłego finału zabrakło 27 punktów. Rywale tych punktów zdobyli 326. I to właśnie oni weszli do ścisłego finału który jak się okazało wygrali.

Niestety, tym razem RUDZANOM nie udało się awansować do ścisłego finału i powalczyć o główną nagrodę. Rudzka 5-tka zaprezentowała się bardzo dobrze, a od ścisłego finału dzielił ich dosłownie przysłowiowy ,,włos?. I tym razem zadecydowało większe szczęście rywali. RUDZANIE zdobyli nagrodę w wysokości 819,- zł. oraz upominki od firmy Bielenda. Zwycięzcy wygrali kwotę 15 978,- zł.

Udział w programie był jednak dla naszych mieszkańców wielką przygodą i kolejnym życiowym doświadczeniem. Poza tym występ w FAMILIADZIE stanowił kolejną kapitalną promocją naszej miejscowości na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej w największym pasmie oglądalności. Brawo młodzi przyjaciele. Zrobiliście dla Rud kawał dobrej roboty. Dziękujemy.     Redakcja

*** Film nagrany z udziałem naszej drużyny po programie:  https://www.facebook.com/FamiliadaTVP/videos/vb.146861772106762/814727155320217/?type=2&theater

*** Familiada: https://pl-pl.facebook.com/FamiliadaTVP

*** Cały program już niedługo będzie można obejrzeć tutaj:  http://familiada.tvp.pl/21557135/wideo

Rudzanie + SchF1F2F3F4F6F8F9F10F11F12F13F14F15F16F18F17F19F20F21F22F23F24F25F27F26F28F28bisF29F30F31F32F33F34F35F36F37F38F39F40F41F42F43F44F45