piątek , 17 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Po okresie roztrenowania zawodnicy BUK-u mają przerwę świąteczną. Do treningów wrócą 12 stycznia 2016 r.

Po okresie roztrenowania zawodnicy BUK-u mają przerwę świąteczną. Do treningów wrócą 12 stycznia 2016 r.

lks_bukZałożeniem, które postawiły sobie zarząd klubu i drużyna BUK-u przed nowym sezonem było przede wszystkim odbudowanie drużyny po spadku z ligi okręgowej i budowanie nowego zespołu. Frekwencja na treningach, na obozie dochodzeniowym, na sparingach – napawała optymizmem. Mimo, iż w przygotowaniach do sezonu nasza drużyna miała wymagających sparingpartnerów, podejście drużyny do gry było dobre i ambitne. Poszczególni zawodnicy pokazując ambicję i wolę walki o dobrą grę i również dobry wynik przyczynili się do zbudowania ,,nowej? drużyny.

Jak pamiętamy, w pierwszych meczach ligowych w grze było dużo nerwowości, mało zgrania, dużo zmian w składzie drużyny. Sytuacja taka wynikała ze zdarzeń losowych, przyczyn zawodowych, urlopowych, oraz kontuzji zawodników. To musiało się odbić na bieżącej grze drużyny.
Po kolejnych kilku meczach wszystko zaczęło się normować, stabilizować a drużyna zaczęła wygrywać i nabierała pewności siebie. Z meczu na mecz było coraz lepiej – choć zdarzały się również słabsze mecze.
Utarła się reguła, że najlepsze mecze rozgrywaliśmy z drużynami z górnej części tabeli, a niejednokrotnie z ówczesnymi liderami, gdzie mobilizacja, koncentracja i gra były na dobrym poziomie. W ostatecznym rozrachunku taki stan rzeczy doprowadził do tego, ze LKS ,,BUK? Rudy został mistrzem rundy jesiennej.
W bieżącym okresie, po dobrej rundzie i okresie roztrenowania, przyszedł czas na odpoczynek świąteczny.
Klub jednak zaprasza zawodników na “Wypoczynek z naturą”, który odbywa się w każdy wtorek o godzinie 19.00 – spotkanie na boisku LKS-u.
Treningi zostaną wznowione zaś we wtorek 12 stycznia 2016 r. Dokładny harmonogram treningów i sparingów zostanie przedstawiony w późniejszym terminie. Redakcja