poniedziałek , 20 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Piłkarskie ostatki.

Piłkarskie ostatki.

lokalna_pilkaPrzed nami ostatni akord jesieni piłkarskiej. W klasie okręgowej ,,BUK? Rudy kończy rundę jesienną, zaś w klasie ,,A? Stal rozpoczyna rundę ….. wiosenną. Podokręg podjął bowiem decyzję, że awansem rozegrana zostanie jedna kolejka z rundy wiosennej. Obydwa zespoły kończą jednak rundę w niezbyt dobrych nastrojach. Oczywiście, wszystko za sprawą katastrofalnych wyników, zwłaszcza w przypadku BUK-u w ostatnich kolejkach.

,,BUK?, po w miarę udanym początku sezonu przegrał już 5 meczy z rzędu i niebezpiecznie wylądował w dolnych rejonach tabeli. W tej kolejce rywal jest trudny bo walczący o drugie miejsce w tabeli – zespół Zameczka Czernica. Zobaczymy, czy podopiecznym Beniamina Miera uda się przezwyciężyć kryzys i udanie zakończyć jesienne zmagania.

Z kolei Stal przegrała wszystkie 15 meczów rundy jesiennej. Teraz nadszedł pora na pierwszą kolejkę rundy rewanżowej. Rywal  Czarni Gorzyce na pewno z ambicjami walki o czołowe lokaty, ale jesień ma niezbyt udaną. Czarni mogą się jeszcze włączyć do walki o awans, ale nie mogą tracić punktów z zespołami z dołu tabeli. Pierwszy mecz to zdecydowane zwycięstwo Gorzyc 6:1. Zobaczymy czy Stal zdoła przełamać fatalną serię i zdobyć wreszcie pierwsze punkty  w tym sezonie.

^^^ Klasa okręgowa ( ostatni mecz rundy jesiennej ):

*** 19 kwiecień br. – sobota – godz. 13.00

Zameczek Czernica – LKS ,,BUK? Rudy

sędzia główny: Łukasz Kruk – KS Tychy

^^^Klasa ,,A? ( I mecz rundy wiosennej ):

*** 19 kwiecień br. – sobota – godz. 13.00

Stal Kuźnia Raciborska – Czarni Gorzyce

sędzia główny: Dariusz Kowacz – KS Racibórz

sędziowie asystenci: P. Grabiec i T. Kacorzyk – KS Racibórz.    Redakcja