wtorek , 27 Październik 2020
Home » Aktualności » Piłkarska karuzela rusza już dzisiaj! Czy BUK przywiezie ligowe punkty z Pszowa?

Piłkarska karuzela rusza już dzisiaj! Czy BUK przywiezie ligowe punkty z Pszowa?

lks_bukTo już dzisiaj –  w sobotę 16 marca br. zespół LKS ,,BUK” Rudy uda się do Pszowa by tam powalczyć o pierwsze ligowe punkty w tym roku. Drużyna seniorów przez 2 miesiące szlifowała formę w przerwie zimowej oczekując właśnie na ten moment. W tym czasie odbył się 4 dniowy obóz w Bolaticach, a także rozegrane zostały mecze sparingowe, w których rudzki zespół zwyciężał  2 razy, raz zremisował i trzykrotnie musiał uznać wyższość rywali. Ciężko po tych spotkaniach jednoznacznie stwierdzić w jakiej formie znajdują się rudzcy piłkarze, ponieważ każde z tych spotkań było inne, rozgrywane było w innym składzie, a także trener próbował różnych rozwiązań taktycznych.

Nasz najbliższy przeciwnik czyli drużyna Górnika Pszów w zimowej przerwie rozegrała dwa sparingi. Pierwszy z Przyszłością Rogów przegrali 2:3, drugi zaś z LKS Wypoczynkiem Buków wygrali stosunkiem 5:3. Górnicy z Pszowa po rundzie jesiennej zajmują 14 miejsce z dorobkiem zaledwie 9 pkt. co oznacza, że będą robić wszystko by w tym roku odbić się od ligowego dna tabeli i już od początku rundy rewanżowej robić wszystko by pod koniec sezonu nie martwić się o ligowy byt.

My jednak mamy nadzieję, że rudzki zespół rozpocznie ligowy rok 2019 od zwycięstwa i z Pszowa wróci z kompletem punktów. Czy tak się stanie zobaczymy, a na szczęście dla nas wszystkich pozostało już tylko kilka dni do tego by piłkarska karuzela ruszyła ponownie i odpowiedzi na powyższe oraz wszystkie inne pytania zostały rozwiązane.

Serdecznie zapraszamy rudzkich kibiców do Pszowa na pierwszy ligowy mecz w roku 2019!!!

*** Stadion w Pszowie ( Pszów, ul. Romualda Traugutta 54 )

Sobota 16.03.2019 r. godz. 13:00

TS Górnik Pszów – LKS ,,BUK” Rudy.

Redakcja