poniedziałek , 16 Wrzesień 2019
Home » Aktualności » BUK wygrał, Koziołki i Stal przegrały w astronomicznym wymiarze, poległ również Płomień.

BUK wygrał, Koziołki i Stal przegrały w astronomicznym wymiarze, poległ również Płomień.

wynikiW sobotę i niedzielę rozegrane zostały kolejne ligowe mecze bieżącej kolejki. Grały BUK, kuźniańska Stal, Koziołki oraz Płomień. Po tych meczach mamy dobre wiadomości dla kibiców rudzkiej drużyny, oraz katastrofalną wiadomość dla drużyny ze stolicy naszej gminy oraz Rudy Kozielskiej.  Mianowicie BUK odniósł zwycięstwo 2:1, zaś Stal uległa rywalowi z Krzanowic 1:7, podobnie było w meczu Koziołków! Swój mecz przegrał również Płomień Siedliska.

Sobotnie wyniki:

^^^ ,,A” klasa – kolejka XXVII

LKS ,,BUK” Rudy – LKS Czarni Nowa Wieś 2:1,

KS 1905 Krzanowice – KS Stal Kuźnia Raciborska 7:1,

^^^ ,,B” klasa – kolejka XXVII

LKS 07 Markowice – LKS Ruda Kozielska 7:1,

^^^ ,,C” klasa grupa II – kolejka XV

LKS Dzimierz – LKS Płomień Siedliska 2:1.

………………………………………………………………………..

^^^ Zapowiedzi przedmeczowe:

Nawet się spostrzegliśmy a tutaj już dzisiaj rozegrane zostaną kolejne mecze w lokalnych ligach piłki kopanej. Po katastrofalnej minionej kolejce, kiedy to wszystkie drużyny seniorów z terenu naszej gminy przegrały swoje mecze dzisiaj czekamy na boiskową rehabilitację. Czy stanie się to faktem pokaże boiskowa proza? Od razu jednak studzimy nadzieje naszych kibiców – nie będzie łatwo. Bowiem rywale naszych drużyn nie należą do ligowych słabeuszy. Bez nadziej jednak nie będzie sukcesu i ligowych punktów. Poniżej przedstawiamy układ pojedynków czekających drużyny seniorów z terenu naszej gminy.

^^^ ,,A” klasa – kolejka XXVII

*** Sobota, 25.05.2019 r. godz. 14:00

LKS ,,BUK” Rudy – LKS Czarni Nowa Wieś

*** Sobota, 25.05.2019 r. godz. 17:00

KS 1905 Krzanowice – KS Stal Kuźnia Raciborska

^^^ ,,B” klasa – kolejka XXVII

*** Niedziela, 26.05.2019 r. godz. 15:00

LKS 07 Markowice – LKS Ruda Kozielska

^^^ ,,C” klasa grupa II – kolejka XV

Sobota, 25.05.201 r.9 godz. 17:00

LKS Dzimierz – LKS Płomień Siedliska.

Redakcja