niedziela , 29 Listopad 2020
Home » Aktualności » To już dzisiaj: Pierwszy sparing seniorów LKS ,,BUK” Rudy!

To już dzisiaj: Pierwszy sparing seniorów LKS ,,BUK” Rudy!

Rudzcy seniorzy od połowy stycznia szlifują swoją formę trenując na siłowni, sztucznej nawierzchni przy MOW-ie w Rudach, a także korzystając z małej sali w szkole. Jak idą przygotowania? Czy drużyna Jacka Rudzkiego zachowała optymalną formę z zeszłej rundy? Na te i inne pytanie odpowiedzi będziemy szukać podczas meczów testowych, a najbliższy z nich odbędzie się już dzisiaj, tj. w sobotę 9 lutego br. o godz. 13:45 w Rybniku – Kamieniu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

lks_bukPrzeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Pierwszy Chwałowice, który w tym roku rozegrał już 2 mecze sparingowe remisując z Czarnymi Gorzyce w stosunku 3:3, oraz pokonując Rafako Racibórz 6:1. Tak więc zadanie jakie czeka naszych zawodników do łatwych należeć nie będzie.

*** Sobota 9 luty 2019 r., godz. 13:45,

Stadion w Rybniku – Kamieniu, boisko ze sztuczną nawierzchnią,

*** LKS ,,BUK” Rudy – Pierwszy Chwałowice.

Redakcja