wtorek , 19 Luty 2019
Home » Aktualności » Pierwszy sparing drużyny LKS ,,BUK” Rudy za nami.

Pierwszy sparing drużyny LKS ,,BUK” Rudy za nami.

lks_bukPierwszy sparing drużyny seniorów LKS ,,BUK” Rudy w tym roku już za Nami, wynik idzie w świat, a zespół skupia się na kolejnych dniach przygotowań, w sobotnim meczu rozgrywanym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rybniku – Kamieniu – rudzka ekipa uległa drużynie z klasy okręgowej GKS Chwałowice.

Mecz od strzelania rozpoczęli Chwałowice, Rudy odpowiedziały w 31 minucie za sprawą Patryka Hoinzy, który po podaniu Piotra Bębenka z okolic 16 metrów zerwał tak zwaną “pajęczynę” z okienka bramki Chwałowic. Kolejne minuty przyniosły dwa szybkie trafienia Chwałowic, i na przerwę zawodnicy Buk-u schodzili przegrywając 1:3. Po przerwie, kolejną bramkę zdobyli gracze z Chwałowic, rudzki Buk zdołał odpowiedzieć w końcówce meczu jeszcze jednym trafieniem, nie porozumienie na linii bramkarz-obrońca wykorzystał Piotr Bębenek pakując piłkę do siatki z najbliższej odległości.

*** LKS ,,BUK” Rudy 2:4 GKS Pierwszy Chwałowice