poniedziałek , 25 Marzec 2019
Home » Aktualności » Pierwsza kolejka słaba w wydaniu naszych drużyn.

Pierwsza kolejka słaba w wydaniu naszych drużyn.

wynikiPierwsza wiosenna kolejka w lokalnych ligach piłkarskich jest już za nami. Przystępowaliśmy do niej z wielkimi nadziejami, że wiosna wiele odmieni w grze i postawie naszych drużyn z jesieni 2017 r. Tymczasem mecze są już za nami a ich bilans jest bardzo mizerny – 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki.  Wygrała Stal, zremisowały Koziołki, przegrały natomiast Jankowice i BUK.  Poniżej podajemy wszystkie uzyskane wyniki przez zespoły z terenu naszej Gminy.

Wyniki:

^^^ Klasa ,,A”:

*** LKS Studzienna          4-2         LKS ,,BUK” Rudy

^^^ Klasa ,,B”:

*** KS Stal Kuźnia Raciborska      5-1         LKS Pawłów

*** LKS Górki Śląskie      3-1         LKS Jankowice

*** Naprzód 37 Krzyżkowice       1-1         LKS Ruda Kozielska.

Redakcja