wtorek , 19 Luty 2019
Home » Aktualności » BUK wygrał 5:2! Ostatnie mecze sezonu i ostateczne decyzje zapadają w ten weekend.

BUK wygrał 5:2! Ostatnie mecze sezonu i ostateczne decyzje zapadają w ten weekend.

Swój ostatni ligowy mecz w tym roku rozegrał już rudzki ,,BUK”. Zakończenie sezonu na BUKARENA było w wydaniu naszej drużyny bardzo efektowne – LKS ,,BUK” Rudy – LKS Chałupki 5:2. Nasz zespół zdobył więc pewnie 3 punkty i ostatecznie zajął V miejsce w tabeli. Dziękujemy i gratulujemy. W kolejnym sezonie czekamy na jeszcze lepszą postawę. 

Ostatni Mecz Sezonu! Już dzisiaj zobaczymy ostatni raz w tym sezonie rudzka drużynę w akcji. Po 29 kolejkach w klasie rozgrywek wszystko jest jasne, awans wywalczyły Gorzyce, oraz Kornowacza, a z ligą na pewno pożegnają się rezerwy Gaszowic i drużyna z Bukowa. Pozycja Rud nie ulegnie większej zmianie i sezon zakończymy na miejscu 5 lub 6. W dzisiejszym meczu w kadrze zobaczymy także juniora – Patryk Hoinza, będzie on miał szansę debiutu w zespole seniorskim. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie przekonamy się tuż przed godziną 19.00, gdy na rudzkim obiekcie po raz ostatni w sezonie 2017/2018 zabrzmi końcowy gwizdek sędziego!

Z kolei w klasie rozgrywek ,,B” 2 fakty są oczywiste – Jankowice spadają do klasy rozgrywek ,,C”, zaś Koziołki zapewniły sobie spokojny byt wśród B-klasowców na kolejny sezon.

Do końca natomiast walczy kuźnianską Stal, która nadal może awansować do klasy ,,A”. Musi jednak swój niedzielny mecz wygrać oraz patrzeć na postawę Górek Śl. i Markowic. Tutaj wszystko jest jeszcze możliwe.

^^^ Klasa rozgrywek ,,A”:

*** LKS ,,BUK” Rudy – LKS Chałupki

Sobota, 16.06.2018 r., godz. 17.00

^^^ Klasa rozgrywek ,,B”:

*** Owsiszcze – Ruda Kozielska

Sobota, 16.06.208 r.godz. 17.00

*** Jankowice – Rogów II

Nieziela 17.06.2018 r. godz. 15.00

*** Czyżowice II – Kuźnia Raciborska

Niedziela godz. 17.00.

Redakcja