wtorek , 19 Czerwiec 2018
Home » Aktualności » Oberwał, bo miał atrakcyjne buty!

Oberwał, bo miał atrakcyjne buty!

Lato jest w pełni. Minął okres zwrotnikowych upałów. Nasze życie powoli wraca  na normalne tory. Pamiętajmy jednak, że nadal trwają wakacje a do ich końca pozostaje coraz mniej dni. Na ten kolejny wakacyjny dzień mamy dla naszych czytelników zdarzenie spod znaku – ,,z przymrużeniem oka” o którym poinformowała na swoim portalu gliwicka policja. Po lekturze tego zdarzenia widzimy, ze w naszym życiu wiele rzeczy może nas jeszcze zaskoczyć. No cóż, takie sytuacje jak opisana poniżej również się zdarzają. Poczytajmy.

Info Policji: ,- Pewnemu zabrzaninowi spodobały się buty bytomianina, ale że ten nie chciał mu ich dać, zainteresowany zabrał obuwie siłą. Długo się jednak zdobyczą nie nacieszył, bo wpadł w ręce stróżów prawa, którzy buty mu zabrali i zwrócili pokrzywdzonemu.

W szczegółach zdarzenie przebiegało tak – w godzinach nocnych, przy zajezdni autobusowej w Gliwicach, świadek zauważył dwóch szarpiących się mężczyzn i powiadomił policję. Na miejscu szybko pojawili się stróże prawa. Zastali pobitego 41-letniego mieszkańca Bytomia, użalającego się nad właśnie utraconym obuwiem. Po przeczesaniu najbliższej okolicy policjanci spostrzegli amatora cudzych butów. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Okazał się nim 44-letni zabrzanin. Spodobały mu się cudze buty więc je zabrał! Ale, żeby od razu przy okazji pobić bliźniego?

Redakcja