niedziela , 20 Styczeń 2019
Home » Aktualności » Novum dla kibica LKS ,,BUK” Rudy – Karta Kibica już dostępna!

Novum dla kibica LKS ,,BUK” Rudy – Karta Kibica już dostępna!

Zarząd klubu dość długo zastanawiał się jak może ułatwić życie rudzkim kibicom oraz zachęcić ich do częstszego przebywania na naszym stadionie. Jednym z pomysłów jest wprowadzenie do klubu półrocznej Karty Kibica, która pozwoli na związanie się z rudzkim LKS-em nieco bardziej niż przy nabyciu standardowej wejściówki na stadion.

Nabywca cegiełki, którą jest Karta Kibica będzie miał możliwość wejść na każdy mecz naszej drużyny w rundzie rewanżowej 2017/2018. Dodatkowo, przed rozpoczęciem rundy zarząd chce zaopatrzyć się w gadżety dla kibica, które także będą traktowane jako cegiełki i będą wspierały rozwój rudzkiego klubu. Kibic posiadający Kartę Kibica, będzie mógł skorzystać ze zniżki do nabycia cegiełek w postaci gadżetów.

Najważniejszą informacją jest chęć nawiązania relacji z każdym kibicem, który jest nieodzowną częścią rudzkiej rodziny i niewątpliwie jest nam w niej bardzo potrzebny!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Kierownikiem ds. Marketingu panem Ryszardem Morgała, który pomoże Państwu w uzyskaniu informacji jak można nabyć wyżej wymienione cegiełki. Tel. 518 317 955.

Redakcja