poniedziałek , 16 Wrzesień 2019
Home » Aktualności » Niedzielne popołudnie można spędzić na festynie w rudzkiej szkole.

Niedzielne popołudnie można spędzić na festynie w rudzkiej szkole.

W dniu dzisiejszym – w niedzielę 17.06.2018 r. serdecznie zapraszamy na festyn szkolny, który rozpocznie się w rudzkim ZSO o godz. o 14.30 i potrwa do 18.00. Program festynu będzie poświęcony rocznicy 100-lecia niepodległości Polski oraz szeroko pojmowanemu bezpieczeństwu. W programie festynu odbędą się występy artystyczne dzieci i młodzieży poświęcone rocznicy 100-lecia niepodległości Polski – szczegółowy program poniżej. Wręczone zostaną dyplomy oraz nagrody dla uczniów biorących udział w szkolnych konkursach z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości: recytatorskim, wokalnym oraz literackim. W festynie wezmą również udział przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo: policja, straż pożarna (wóz bojowy, pokazy strażackie) oraz patrol ratownictwa medycznego z pokazem pierwszej pomocy.

Do nabycia będą również losy uprawniające do udziału w loterii/konkursie wiedzy na temat pierwszej pomocy, bezpieczeństwa lub rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na boisku szkolnym od godz. 15.00 do 17.00  będą się odbywały gry i zabawy w ramach projektu “Trzymaj formę”. Rada Rodziców zafundowała dla dzieci specjalną atrakcję – Wipe Out – specjalne dmuchane kule, po których można przeskakiwać, pokonując swoistego rodzaju tor przeszkód. Korzystanie z urządzenia będzie bezpłatne. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału.  Tradycyjnie w czasie festynu będzie możliwość nabycia ciasta, kawy oraz lodów dla dzieci. Do nabycia będzie również ostatni numer szkolnej gazetki “Rudzik” – podsumowujący mijający rok szkolny.

Serdecznie zapraszamy!

*** Szczegółowy program festynu:

– godz. 14.30 – występ uczniów klasy IV a w przedstawieniu kabaretowym “Na kolanie panie Janie”,

– godz. 14.45 – występy finalistów Szkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej oraz występ Pawła Szczepaniaka (występ taneczny),

– godz. 15.20 – wręczenie dyplomów i nagród w konkursie piosenki patriotycznej oraz w szkolnym konkursie “Historia Polski w obrazach”,

– godz. 15.30 – występ szkolnego zespołu wokalnego  pod dyrekcją Krzysztofa Weingartha,

– godz. 15.50 – występy artystyczne uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej,

– godz. 16.10 – występy artystyczne uczniów klas drugich szkoły podstawowej,

– godz. 16.40 – występy artystyczne uczniów klas trzecich szkoły podstawowej,

– godz. 17.00 – występy finalistów Szkolnego Konkursu Recytatorskiego,

– godz. 17.20 – wręczenie nagród laureatom konkursu recytatorskiego oraz konkursu literackiego “Gdy myślę Polska”.

ZAPRASZAMY!!!

Redakcja