piątek , 17 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Na LKS-ie Św. Mikołaj też był

Na LKS-ie Św. Mikołaj też był

Mik LKS2,mTradycją stała się już wizyta Św. Mikołaja w świetlicy zlokalizowanej na kompleksie sportowym ,,BUK? w Rudach. W mikołajkową sobotę 5 grudnia br. tamtejsza świetlica stała się obiektem westchnień wielu dzieci z Rud. A wszystko za sprawą Mikołaja, który również w tym roku nie zapomniał odwiedzić tutaj dzieci, ich rodziców i dziadków. Przyjazd Św. Mikołaja awizowany był na godz. 17.00, stąd też już około 16.00 w świetlicy robiło się gwarno.
Organizatorem tego wydarzenia byłą świetlica wiejska oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Dla gości przygotowana została ciepła kawa i herbatka.
W chwili kiedy Mikołaj się pojawił świetlica pękała w szwach. Wszystko za sprawą bardzo wysokiej frekwencji.
Zniecierpliwione oczekiwaniem dzieci do ostatniej chwili powtarzały przygotowane wierszyki i piosenki na powitanie Mikołaja. I wreszcie Św. Mikołaj się pojawił w pełnej krasie. Na niejednym policzku z wrażenia pojawiły się mocne rumieńce. A i najbliżsi nagle stali się najlepszą materią do wtulenia się. Oczywiście z ?????..wrażenia, nie ze strachu.
Mikołaj do dzieci nie przyjechał z pustymi rękami. Oj nie. Każde dziecko otrzymało z Jego rąk prezent. Wszystko to sprawiło, że spotkanie z mikołajem przebiegło w radosnej atmosferze.             Redakcja

Mik LKS1Mik LKS2Mik LKS3