niedziela , 24 Luty 2019
Home » Aktualności » Minęły Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, pora pomyśleć o przygotowaniach do nowego sezonu piłkarskiego. I rudzki BUK tak czyni.

Minęły Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, pora pomyśleć o przygotowaniach do nowego sezonu piłkarskiego. I rudzki BUK tak czyni.

lks_bukNiedawno na naszych łamach przedstawiliśmy wykaz przeciwników drużyny rudzkich seniorów w nadchodzącym sezonie. Po to jednak, by sezon rozpocząć należycie trzeba odbyć przygotowania, które są nieodzowną częścią tego sportu. Rudzcy zawodnicy ze względu na długą poprzednią rundę, a także dwutygodniowy okres roztrenowania po ubiegłym sezonie, w tym roku swoje przygotowania rozpoczną ,,dopiero” za tydzień.

I tak,  pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek 23 lipca br. o godz. 18.00 na głównej płycie boiska LKS ,,BUK”Rudy.

Następnie przez okres 2 tygodni zajęcia będą wzmożone i będą się odbywały od 3 do 5 dni w tygodniu, zaś w ostatnim tygodniu przed rozgrywkami wszystko wróci do normalności, po to aby przed rozpoczęciem rozgrywek nabrać piłkarskiej świeżości. W okresie przygotowawczych drużyna Jacka Rudzkiego rozegra co najmniej 2 mecze kontrolne, a pierwszy z nich odbędzie się w sobotę 28 lipca br., przeciwnikiem rudzkiej drużyny będzie KS 94 Rachowice. Miejsce i dokładną godzinę rozpoczęcia spotkania podamy niebawem.

Informujemy także, że pierwszy tydzień przygotowań będzie otwarty dla wszystkich, tak więc serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił w rudzkich barwach do kontaktu z trenerem pierwszego zespołu – Jacek Rudzki – tel. 502 923 689.

Redakcja