wtorek , 17 Wrzesień 2019
Home » Aktualności » Mecze prawdy w lokalnych ligach piłkarskich. Przegrana BUK-u, Koziołki przywiozły z Górek Śląskich 3 punkty, Stal wygrała!

Mecze prawdy w lokalnych ligach piłkarskich. Przegrana BUK-u, Koziołki przywiozły z Górek Śląskich 3 punkty, Stal wygrała!

W niedzielnych meczach piłkarskich Seniorzy BUK-u ulegli rywalowi na swoim boisku, zaś kuźniańska Stal swój mecz wygrała. W ,,C” klasie Płomień Siedliska doznał kolejnej porażki.

W sobotę swój mecz rozegrały Koziołki. Po tym meczu mamy dla ich kibiców dobrą wiadomość – otóż na trudnym terenie w Górkach Śląskich zespół ten odniósł zwycięstwo i zdobył bezcenne 3 punkty. To może być dobry prognostyk przed ostatnim ligowym meczem który będzie już meczem o wszystko – pozostać w Serie ,,B”, czy też ją opuścić. Szansa jest. Oby zespół z Rudy Kozielskiej ją wykorzystał.

Uzyskane w wyniki:

^^^ ,,A” klasa – kolejka XXIX

*** LKS ,,BUK” Rudy – LKS Lyski 0:1,

*** LKS Płomień Kobyla – KS Stal Kuźnia Raciborska 3:6,

^^^ ,,B” klasa – kolejka XXIX

*** LKS Górki Śląskie – LKS Ruda Kozielska 2:3,

^^^ ,,C” klasa grupa II – kolejka XVII

*** LKS Wicher Płonia – LKS Płomień Siedliska 3:0.

*** Zapowiedzi przedmeczowe:

I po raz kolejny zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego oglądania meczów piłkarskich z udziałem naszych lokalnych drużyn. Biorąc pod uwagę to, że sezon szybkimi krokami zmierza ku końcowi, każdy kibic nie powinien mieć chwili zawahania.  Już niedługo bowiem piłkarze udadzą się na wakacyjną przerwą. Zanim to jednak nastąpi, do rozegrania pozostały ostatnie kolejki rundy wiosenno-letniej.  Zazwyczaj te ostatnie mecze decydują o awansach i spadkach. Najogólniej mówiąc – awans do ligi wyższej nie ,,grozi” żadnej z naszych drużyn, jednak widmo spadku do klasy ,,C” coraz mocniej spogląda w oczy zespołowi z Rudy Kozielskiej. Są nawet takie osoby, które zespół ten już spisali na straty. My jednak mamy w dalszym ciągu nadzieję, że ,,nieobliczalne” Koziołki nie zmarnują ostatnich 2 okazji i zgarną komplet punktów co najprawdopodobniej pozwoli utrzymać się w Serie ,,B”.  Pozostałe nasze zespoły zagrają o prestiż. Poniżej przedstawiamy szczegóły czekających nas meczów.

^^^ ,,A” klasa – kolejka XXIX

*** Niedziela, 09.06.2019 r. godz. 15:00

LKS ,,BUK” Rudy – LKS Lyski

*** Niedziela, 09.06.2019 r. godz. 17:00

LKS Płomień Kobyla – KS Stal Kuźnia Raciborska

^^^ ,,B” klasa – kolejka XXIX

Sobota, 08.06.2019 r. godz. 17:00

*** LKS Górki Śląskie – LKS Ruda Kozielska

^^^ ,,C” klasa grupa II – kolejka XVII

*** Sobota, 08.06.2019 r. godz. 17:00

LKS Wicher Płonia – LKS Płomień Siedliska.

Redakcja