piątek , 16 Sierpień 2019
Home » Aktualności » Seniorzy zawiedli, młodzież zagrała bardzo efektywnie.

Seniorzy zawiedli, młodzież zagrała bardzo efektywnie.

worek_na_bramkiW niedzielę nasze zespoły rozegrały 2 ligowe mecze. Niestety ich wyniki nie były tak dobre jak te z soboty. BUK swój mecz zremisował 3:3, natomiast Koziołki na swoim boisku doznały bolesnej porażki 0:4. Wyniki uzyskane w sobotę zamieściliśmy na naszych łamach wcześniej.

*** INFO z soboty 06.04.2019 r.

Znamy już wyniki 3 meczów piłkarskich z soboty 6 kwietnia br. Wczoraj zagrali zarówno piłkarze Juniorów BUK-u, jak i Trampkarze naszego klubu. W Serie ,,A” zagrała również kuźniańska Stal. I oto mamy bardzo dobre wieści z ,,sobotnich” boisk – wszystkie te mecze zakończyły się wygrana naszych drużyn. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

*** Wyniki meczów:

^^^ Klasa ,,A”:

LKS ,,BUK” Rudy – Płomień Kobyla 3:3,

KS Kuźnia Raciborska- LKS Brzezie (Racibórz) 3:2,

^^^ Klasa ,,B”:

LKS Ruda Kozielska – Dąb II Gaszowice 0:4,

^^^ JUNIORZY:

LKS Pawłów – LKS ,,BUK” Rudy 2:2,

^^^ TRAMPKARZE:

 LKS Górki Śląskie – LKS ,,BUK” Rudy 1:7,

*** Zapowiedzi kolejki:

Kolejny piłkarski weekend do którego przystępujemy jak zwykle z wielkimi nadziejami ale również z pewnymi ( uzasadnionymi ) obawami. Wiemy przecież, że ,,BUK” w tej rundzie rozgrywek rozegrał 3 mecze i we wszystkich doznał porażki. Bilans jest więc gorzej niż zły. Tymczasem w niedzielę do Rud zawita kolejna mocna drużyna z Serie ,,A”. Jest nią Płomień Kobyla która zajmuje pozycję drugiego wicelidera. Nie ma co ukrywać, BUK czeka piekielnie ciężki mecz. Każdy zdobyty punkt będzie więc sukcesem naszej drużyny. W tym zakresie nie ma co ukrywać. A może wreszcie rudzka sborna przełamie i mecz wygra. Bo jeśli się przełamywać, to tylko w grze z mocnym a nie słabeuszem. Oby tak się stało.

Zapraszamy na mecze i kibicowanie wszystkim drużynom naszemu klubu. Poniżej przedstawiamy zestawienie i terminarz wszystkich spotkań.

### Drużyny klubu LKS ,,BUK” Rudy:

^^^ Klasa ,,A”:

 *** 7 kwiecień 2019 r. – niedziela – godz. 15.30

 LKS ,,BUK” Rudy – Płomień Kobyla

sędzia główny : Mateusz Piszczelok – KS Racibórz

^^^ JUNIORZY:

*** 6 kwiecień 2019 r.- sobota – godz. 10.00

LKS Pawłów – LKS ,,BUK” Rudy

sędzia główny : Sebastian Stopa – KS Racibórz

^^^ TRAMPKARZE:

 *** 6 kwiecień 2019 r. – sobota – godz. 10.00

 LKS Górki Śląskie – LKS ,,BUK” Rudy

sędzia główny : Michał Bednorz – KS Racibórz

^^^ ORLIKI:

*** 8 kwiecień 2019 r. – poniedziałek – godz. 17.00

Zameczek Czernica – LKS ,,BUK” Rudy

sędzia główny : G. Święty – KS Racibórz.

### Drużyny pozostałe z terenu naszej gminy:

^^^ Klasa ,,A”:

*** 6 kwiecień 2019 r. – sobota – godz. 17.00

KS Kuźnia Raciborska- LKS Brzezie (Racibórz)

^^^ Klasa ,,B”:

*** 7 kwiecień 2019 r. – niedziela – godz. 15.00

LKS Ruda Kozielska – Dąb II Gaszowice.  

Redakcja