czwartek , 26 Listopad 2020
Home » Aktualności » Już za tydzień LKS ,,BUK” Rudy ruszy z meczami kontrolnymi przed rundą wiosenną sezonu piłkarskiego.

Już za tydzień LKS ,,BUK” Rudy ruszy z meczami kontrolnymi przed rundą wiosenną sezonu piłkarskiego.

W okresie przygotowawczym seniorów LKS ,,BUK” Rudy w ubiegłych dwóch tygodniach nastąpiło kilka istotnych zmian. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi. Tak więc w pierwszym meczu kontrolnym zawodnicy trenera Rudzkiego nie zagrają z rezerwami Bełku tak jak było to wcześniej zaplanowane, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie drużyna GKS Pierwszy Chwałowice, która zajmuje aktualnie 10 miejsce w klasie okręgowej, grupa: Katowice II.

Nasza drużyna rozegra także jeden dodatkowy sparing. Odbędzie się on na boisku w czeskim Kravare, a przeciwnikiem będzie drużyna FK Bolatice, na co dzień występująca w odpowiedniku naszej ligi okręgowej. Sparing ten został ustalony dzięki uprzejmości i gościnności naszych przyjaciół za granicy. Dzięki temu nasi seniorzy odbędą także 4 dniowy obóz przygotowawczy w tej miejscowości. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i do zobaczenia!

lks_buk

GRY KONTROLNE LKS ,,BUK” RUDY:

ZIMA – SEZON 2018/2019

*** Sobota 09.02.2019 r. – LKS ,,Buk” Rudy – GKS Pierwszy Chwałowice ( 10 miejsce – Klasa okręgowa ) – miejsce do ustalenia

*** Sobota 16.02.2019 r. – LKS ,,BUK” Rudy – MKS 32 Radziejów – Popielów ( 1 miejsce – A klasa Rybnik ) – boisko sztuczne w Kamieniu,

*** Piątek 22.02.2019 r. – LKS ,,BUK” Rudy – FK Bolatice ( 6 miejsce – “Klasa okręgowa” ) – boisko sztuczne w Kravare, godz. 15:30,

*** Niedziela 24.02.2019 r. – LKS ,,BUK” Rudy – Sokół Łany Wielkie ( 14 miejsce – A klasa Zabrze) – boisko sztuczne w Knurowie, godz. 16:00,

*** Sobota 02.03.2019 r. – LKS ,,BUK” Rudy – KS Polonia Niewiadom ( 3 miejsce – A klasa Rybnik ) – boisko sztuczne w Kamieniu,

*** Sobota 09.03.2019 r. – LKS ,,BUK” Rudy – MKS Concordia Kunrów ( 1 miejsce – A klasa Zabrze) – miejsce do ustalenia.

Uwaga!

Terminy meczów mogą ulec minimalnym zmianom, a brakujące miejsca rozgrywania spotkań zostaną podane w późniejszym terminie.

Redakcja